Çözüldü Steam'e internetim olmasına rağmen bağlanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Rica ederim, şu an hesabınız nasıl gözüküyor arkadaşınıza sorar mısınız? Veya ID nizi paylaşırsanız ben de kontrol edebilirm.

Hocam arkadaşım kontrol etti düzeldi diyor.

IMG-20220824-WA0007.jpg

Hocam hesap askıya alınıyor kısa bir süre sonra açılıyor sebebi birçok etken olabilir benimkiside aynısı oldu 3-4 saat içerisinde geri açıldı panik yapmayın.

Hocam dediğinizi yaptım. Bekledim ve kendi kendine çözüldü. Konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hatayı alan diğer kullanıcılar Steam desteğe ulaştıklarında serverla ilgili bir problem olduğunu, bir süre sonra düzeleceğini söylemişler ve öyle de olmuş. Yani aceleniz yoksa Steam desteğe ulaşın ve bize derdinizi anlattığınız gibi anlatın, sanırım yarına düzelmiş olur.

Hocam arkadaşım kontrol etti düzeldi diyor.

Eki Görüntüle 1494160

Hocam dediğinizi yaptım. Bekledim ve kendi kendine çözüldü. Konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Rica ederim tekrardan, üstteki mesajı çözüm olarak raporlarsanız sizin gibi bu sorunla karşılaşan insanlar panik yapmadan kolayca çözüme ulaşabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı