Çözüldü Steam'e pygame ile yapılmış bir oyun yüklenebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Aslında başta "yapamayız, C# daha uygun" diyorduk fakat şu an elimizde gerçekten kalite seviyesine ulaşmış bir oyun bulunmakta.
Bir super meat boy kadar olmasa da oyunumuza güveniyoruz.

Başlıkta da anlaşıldığı gibi eğer gerekli sıkıştırma işlemleri yapılırsa Steam "Python" türünden bir oyunu kabul eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aslında başta "yapamayız, C# daha uygun" diyorduk fakat şu an elimizde gerçekten kalite seviyesine ulaşmış bir oyun bulunmakta.

Başlıkta da anlaşıldığı gibi eğer gerekli sıkıştırma işlemleri yapılırsa Steam "Python" türünden bir oyunu kabul eder mi?
Yükleyebilirsin. Herhangi bir sorun olmaz, Steam de kabul eder.

Kaynak:

Kaynak:

Çözüm

Kaynak:

Ya o kadar araştırdım ama bulamamıştım çok sağ ol! Biz de arkadaşlarla çok endişelenmiştik boşa gitti diye.

Ya o kadar araştırdım ama bulamamıştım çok sağ ol! Biz de arkadaşlarla çok endişelenmiştik boşa gitti diye.
Ne demek, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Oyunun çıktığında ben de oynamak isterim 🙂 Ayrıca yanıt yardımcı olduysa çözüldü olarak işaretleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı