Steam'e yüklenen para görünmüyor

Steam desteğin bu konuyla ilgileneceğini düşünmüyorum siz aldığınız satıcıya başvurun para iadesi isteyin veya yeni kod isteyin. Kodu yanlış olarak ileten kişi satıcı sonuçta.
Evet söylediğim gibi desteğe başvurdum E-PİN'in geri dönmezlerse iade edip verdiğiniz linkten yapıcam ve bir şey daha soruyorum çok merak ettiğim için az önce yapmışdınız cümleye tıklayınca linke gidiyordu o nasıl oluyor?

Evet söylediğim gibi desteğe başvurdum E-PİN'in geri dönmezlerse iade edip verdiğiniz linkten yapıcam ve bir şey daha soruyorum çok merak ettiğim için az önce yapmışdınız cümleye tıklayınca linke gidiyordu o nasıl oluyor?
Konuya yorum yaparken; İtalik yazı , kalın yazı , : , punto seçeneklerini göreceksiniz orada sağ taraflarda ayrıca ortada gülen yüz var o gülen yüzün sol tarafındaki ayraça tıklarsanız oradan yapabilirsiniz.

Bu arada steama bakiye yükleyip oyunu alacaksanız büyük ihtimal 10 gün sonra indirime girebilir 44 lira gibi bir fiyata düşüyor sonbahar indirimi olacağı için, iade edip beklemenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı