SteamGifts nasıl kullanılır?

WickedRevenge

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba.
SteamGifts kullanmaya başladım ve sardıkça sarıyor. Şu ana kadar 2 oyun kazandım ve 1 oyun hediye ettim.
SteamGifts kullanım rehberi niteliğinde bilgisi olan arkadaşlarla birlikte tecrübelerimizi burada paylaşsak bence çok hoş olur.
Hepinizi iyi geceler, yorumlarınızı bekliyorum. Sağlıklı kalın.

Arkadaşlar hepinize merhaba.
Steamgifts kullanmaya başladım ve sardıkça sarıyor. Şu ana kadar 2 oyun kazandım ve 1 oyun hediye ettim.
Steamgifts kullanım rehberi niteliğinde bilgisi olan arkadaşlarla birlikte tecrübelerimizi burada paylaşsak bence çok hoş olur.
Hepinizi iyi geceler, yorumlarınızı bekliyorum. Sağlıklı kalın.

Nasıl kullanılır bilmiyorum fakat skin katlama sitelerine bire bir :D.

1. Bu eklenti sayesinde resimde gördüğün gibi çekiliş sayfasına girmeden direk "Join" basarak çekilişlere katıla biliyorsun. (Resim 1.)
2. Yukarıda gördüğün "AutoJoin Settings" bölümünden otomatik teşekkür mesajı oluştura bilirsin. (Resim 1.) (Resim 2.)
3. Çekiliş yaparken oyun isminin yanında 1 kırmızı yıldız değeri azaltılmış, 2 kırmızı yıldız değeri olmayan oyun anlamına geliyor. (Resim 3)
4. İsminin yanında kırmızı yıldız olan oyunlar "Gift Sent" değerini değil (Contributor Level) Değerini etkiler. (Resim 4.)

Dosya Ekleri

• 111.jpg
    111.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 51
  • 112.jpg
    112.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 55
  • 113.jpg
    113.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 48
  • 114.jpg
    114.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 49
1. Bu eklenti sayesinde resimde gördüğün gibi çekiliş sayfasına girmeden direk "Join" basarak çekilişlere katıla biliyorsun. (Resim 1.)
2. Yukarıda gördüğün "AutoJoin Settings" bölümünden otomatik teşekkür mesajı oluştura bilirsin. (Resim 1.) (Resim 2.)
3. Çekiliş yaparken oyun isminin yanında 1 kırmızı yıldız değeri azaltılmış, 2 kırmızı yıldız değeri olmayan oyun anlamına geliyor. (Resim 3)
4. İsminin yanında kırmızı yıldız olan oyunlar "Gift Sent" değerini değil (Contributor Level) Değerini etkiler. (Resim 4.)
Kardeşim mükemmel bir detay olmuş. Özellikle Chrome Eklentisine bayıldım. 4. madde de anlamadığım olay, profil seviyesini yükseltmiyor sadece ödül seviyesini yükseltiyor mu demeye çalıştın hocam onu anlamadım. :)

Kardeşim mükemmel bir detay olmuş. Özellikle Chrome Eklentisine bayıldım. 4. madde de anlamadığım olay, profil seviyesini yükseltmiyor sadece ödül seviyesini yükseltiyor mu demeye çalıştın hocam onu anlamadım. :)
(Evet. Özür dilerim orada yanlış yazmışım.)
"Gifts Sent" toplam kaç dolarlık çekiliş yaptığını gösteriyor. Onun yüksek olması hiçbir fayda sağlamaz. Örneğin 10 tane 2 yıldızlı 50 dolarlık oyun çekilişi yapın "Gifts Sent" 500 dolara yükselmesine rağmen "Contributor Level"niz yükselmez.
Sitede en önemli şey "Contributor Level"dir. Daha yüksek level daha iyi çekilişlere katıla bilmek demek.
Onu da yükseltmenin yolu, Değersiz olmayan oyunların çekilişini yapmaktır.

Dosya Ekleri

• 20201007_011812.jpg
    20201007_011812.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 38
  • 20201007_010313.jpg
    20201007_010313.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
(Evet. Özür dilerim orada yanlış yazmışım.)
"Gifts Sent" toplam kaç dolarlık çekiliş yaptığını gösteriyor. Onun yüksek olması hiçbir fayda sağlamaz. Örneğin 10 tane 2 yıldızlı 50 dolarlık oyun çekilişi yapın "Gifts Sent" 500 dolara yükselmesine rağmen "Contributor Level"niz yükselmez.
Sitede en önemli şey "Contributor Level"dir. Daha yüksek level daha iyi çekilişlere katıla bilmek demek.
Onu da yükseltmenin yolu, Değersiz olmayan oyunların çekilişini yapmaktır.
Sen mükemmel bir insansın kardeşim. Ben de keşfettiğim şeyleri gün geçtikçe burada paylaşacağım. :)

Geri
Yukarı