Steam'ı Origin'e bağlamak

faynfayn

Decapat
Daha fazla  
FIFA 2022 aldım, Steam üzerinden fakat Origin'e atıyor. Çözümlere baktığımda Origin hesabını Steam hesabına bağlamak falan diyor. Nasıl bağlarız Steam hesabını Origin hesabına?

Steam üzerinden FIFA'yı aç. Origin açıldığında hesabını bağlamanı isteyecek varsa EA hesabınla giriş yap yoksa oluştur. Girdiğin EA hesabıyla Steam hesabın bağlanmış olacak.

@faynfayn Origin hesabın yok mu? Varsa Origin'e hesabın ile giriş yaparsan otomatik olarak bağlanıyor zaten. Yoksa Origin hesabı açmalısın.
FIFA 2022 aldım Steam üzerinden fakat Origin'e atıyor. Origin'de ise kod activesi istiyor. Origin'de oyunlarım bölümünde FIFA 2022 yok. Daha önce almış olduğum FIFA 2020 var. Yeni Origin hesabı açtım gene aynı kod activesi istedi. Böyle bir sorunum var
Steam üzerinden FIFA'yı aç. Origin açıldığında hesabını bağlamanı isteyecek varsa EA hesabınla giriş yap yoksa oluştur. Girdiğin EA hesabıyla Steam hesabın bağlanmış olacak.
FIFA 2022 aldım Steam üzerinden fakat Origin'e atıyor. Origin'de ise kod activesi istiyor. Origin'de oyunlarım bölümünde FIFA 2022 yok. Daha önce almış olduğum FIFA 2020 var. Yeni Origin hesabı açtım gene aynı kod activesi istedi. Böyle bir sorunum var
Ben aynısını yaptım fakat önüme active game diye seçenek çıkıyor kod istiyor.

Ben aynısını yaptım fakat önüme active game diye seçenek çıkıyor kod istiyor.
Oyunun kodunu sağ tıklayarak steamden kopyalayıp origine yazarsanız bağlanacaktır.

Steam üzerinden oyuna sağ tıklayın yönet kısmında CD Anahtarları yazan bir kısım varsa oradan key'i kopyalayıp aktive edin yoksa Steam üzerinden oyunun bütünlüğünü doğrulayıp tekrar deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı