Çözüldü Steam'i Ubisoft'a bağlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ismail26.

Decapat
Merhaba değerli forum üyeleri!

Steam'den Rainbow Six satın aldım ve Steam'de oyna tuşuna bastıktan sonra durdur yazısı geliyor birkaç saniye sonra tekrar oyna yazısı geliyor kısacası oyuna giremiyorum.
Bunun için hesabımı ubisofta bağlamam gerekiyormuş fakat bağlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Galiba çözümlerim tükendi. Son olarak Rainbow 6'in dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin bende işe yaradı. Eğer işe yararsa Steam hesabını bağlayabileceğin ekran gelecek.
Steam'de oyna tuşuna bastıktan sonra durdur yazısı geliyor birkaç saniye sonra tekrar oyna yazısı geliyor
Eğer doğru yaptıysan alt kısımda bu seçeneğin gelmesi lazım. Başka tarayıcıdan da baktım bende sorun yok.
Ama galiba Ubisoft Connect uygulamasından da Steam'ini bağlayabilirsin.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    55 KB · Görüntüleme: 437
Galiba çözümlerim tükendi. Son olarak Rainbow 6'in dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin bende işe yaradı. Eğer işe yararsa Steam hesabını bağlayabileceğin ekran gelecek.
Steam'de oyna tuşuna bastıktan sonra durdur yazısı geliyor birkaç saniye sonra tekrar oyna yazısı geliyor

Çözüm

Geri
Yukarı