Steam'ımı yanlışlıkla sildim oyunları nasıl kurtarabilirim?

Oyunu indir deyin, konum aynı olduğu zaman dosyaları tarar kendisi. Çok hızlı bir işlem değil ama sıfırdan indirmeye göre çok daha kısa sürede halledilir.

"
Steam'in var olan dosyaları tanıması için yükleme işlemine başlayın

Oyunlar Steam yükleme dosyalarını tanıyamadığında silinmiş görünebilir. Oyun dosyaları doğru konumda oldukça, oyunu başlatmayı denediğinizde bir indirme işlemi başlayacaktır. Bu işlem Steam'in yükleme dosyalarını indirme sırasında tanımasını sağlayacaktır.
"

Yerel disk C'den Steam'in kurulu olduğu dosyaya girin. Mesela program files veya program dosyaları (X86) orada Steam yazan dosya varsa içine girin sonra Steamapss'e basın ardından da Common'a girin orada oyunlarınız duruyordur eğer Steam kurulu olduğu yerden silinmediyse.

Yanıtınız için teşekkürler. Dosyaları kurtardıktan sonra yeni Steam'ı kurdum ancak içinde common dosyaları yok. Kendim oluşturup içine attığımda ise görmedi. Ne yapabilirim?

Steam klasörüne gir, ardından "steamapps", oradan da "common" klasörüne gir, yoklarsa eğer kendin oluştur. Oyunların klasörlerini de oraya at. Sonrasında Steam'dan oyunun indirmesini başlat, kendisi dosyaları tarayıp eksik olan varsa indirecek.

Yanıtınız için teşekkürler. Dosyaları kurtardıktan sonra yeni Steam'ı kurdum ancak içinde common dosyaları yok. Kendim oluşturup içine attığımda ise görmedi. Ne yapabilirim?
Sen yüklü oyunları indir, o dosya doğrulaması yaparken bulucak sen oyunları attıysan oraya. Ama yine de bazılarında sorun çıkabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı