Steam'in çevrimdışı iken çevrimiçi görünmesi

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam hesabımda Steam Guard var. Steam'de görünmez modda oyun gireyim dedim. Çıkınca çevrimiçiye aldım ve bir baktım telefonda aktif gözüküyor. Telefonda en son 9-10 saat önce bir hızlıca aktif olup çıkmıştım, hesap çalınma korkusu ile baş başayım. Önceden de aktif gözükmüştüm şifre değişmiştim korkup. Hesap çok değerli, cidden korkuyorum. Şifremde kırılacak bir şifre değil. Zaten hiçbir siteye vs. Steam hesabımı girmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobilden girince kapatsanız bile aktif gözüküyorsunuz. Manuel olarak çıkış yapın.

Steam'e mobilden girince öyle kalabiliyor korkamana gerek yok Steam Guard açıkken çok zor çalınması.

Steam'e mobilden girince öyle kalabiliyor korkamana gerek yok Steam Guard açıkken çok zor çalınması.
Yok şöyle anlatayım: Ben eve geldim Steam'i açıp görünmeze aldım CS girdim. Sonrasında baktım 26 dk önce çevrimiçiydi yazıyordu. Sonra görünmezden çıktım bir baktım telefon gözüküyor arkadaş listesinde adımın yanında şaşkın kaldım..
Biliyorum ancak çok önceden girdim.
Mobilden girince kapatsanız bile aktif gözüküyorsunuz. Manuel olarak çıkış yapın.

Yok şöyle anlatayım: Ben eve geldim Steam'i açıp görünmeze aldım CS girdim. Sonrasında baktım 26 dk önce çevrimiçiydi yazıyordu. Sonra görünmezden çıktım bir baktım telefon gözüküyor arkadaş listesinde adımın yanında şaşkın kaldım.

Pahalı hesabın var adam şu ana kadar eşylarını satardı mobilden acık kaldığı icin.
Telefonu kaptırmadığın sürece çalamaz.

Yok şöyle anlatayım: Ben eve geldim Steam'i açıp görünmeze aldım CS girdim. Sonrasında baktım 26 dk önce çevrimiçiydi yazıyordu. Sonra görünmezden çıktım bir baktım telefon gözüküyor arkadaş listesinde adımın yanında şaşkın kaldım.

Normal, herhangi bir sorun yok. Ben öyle aktif gözükmemek için Steam mobilden çıkış yaptım sizde yaparsanız gözükmez.

Çok da zor değil. Steam ile Giriş Yap seçeneğiyle bir siteye giriş yaparsanız araya sıkıştırılmış birkaç JavaScript koduyla kolayca hesabınıza girebilirler. Çerez çalarak da giriş yapmak mümkün.

Ben eve geldim Steam'i açıp görünmeze aldım CS girdim. Sonrasında baktım 26 dk önce çevrimiçiydi yazıyordu. Sonra görünmezden çıktım bir baktım telefon gözüküyor arkadaş listesinde adımın yanında şaşkın kaldım..
Çevrimiçine geçince aynı anda telefondan da çevrimiçi yapmış olabilir. Bana da oluyor bazen, hesabınız çalındığından değildir. Zaten hesabını çalan adam gidip telefondan girmez. İstiyorsanız kontrol edin.

Çok da zor değil. Steam ile giriş yap seçeneğiyle bir siteye giriş yaparsanız araya sıkıştırılmış birkaç JavaScript koduyla kolayca hesabınıza girebilirler. Çerez çalarak da giriş yapmak mümkün.

Çevrimiçine geçince aynı anda telefondan da çevrimiçi yapmış olabilir. Bana da oluyor bazen, hesabınız çalındığından değildir. Zaten hesabını çalan adam gidip telefondan girmez. İstiyorsanız kontrol edin.

Dikkatli kullanıcı iseniz her yere bilgilerinizi girmezseniz çok az ihtimal.

Ben şifremi bir yere girmedim girdiysem de aşırı uzun zaman oldu. En az 4 kez şifre değişmişimdir o zamandan beri.
Çok da zor değil. Steam ile Giriş Yap seçeneğiyle bir siteye giriş yaparsanız araya sıkıştırılmış birkaç JavaScript koduyla kolayca hesabınıza girebilirler. Çerez çalarak da giriş yapmak mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı