Steam'in kış indirimleri yarın başlıyor!

@SwishTTT Steam onaylı kart düşürme botları var. Eğer CS:GO gibi oyunlarda çalıştırmazsanız ban falan yemiyorsunuz. Sizin için oyunları oynuyor (normalde açmıyor bile) kartları düşürüp envanterinize getiriyor. Gece uyumadan önce telefonunuzdan çalıştırın ve sabah tüm kartlar envanterinizde olacak.

@SwishTTT Steam onaylı kart düşürme botları var. Eğer CS:GO gibi oyunlarda çalıştırmazsanız ban falan yemiyorsunuz. Sizin için oyunları oynuyor (normalde açmıyor bile) kartları düşürüp envanterinize getiriyor. Gece uyumadan önce telefonunuzdan çalıştırın ve sabah tüm kartlar envanterinizde olacak.
Peki güvenli bir programın linki varsa paylaşa bilirmisiniz.

@SwishTTT hocam telefonunuza iddle daddy programını kurabilirsiniz Steam hesabınız ile giriş yapıyorsunuz ayarlardan hangi oyunları düşürdüğünü ayarlayabilirsiniz. Gece uyumadan önce programı çalıştırmayı unutmayın ama. Kendim ve birçoğu forum üyesi kullanıyor ve sayelerinde 20-30 TL para kazandım.

Red Dead Redemption 2 bu zevki bir de bilgisayarda yaşamak istiyorum.

Epic'te şu anda 200 TL. 60 TL indirim kuponuyla 140 TL'ye geliyor hatta. Steam'de büyük ihtimalle 200 TL'ye düşecektir, Epic'i değerlendirebilirsiniz öyle bir durumda. Ben şahsen 1-2 ay kadar önce Epic'ten 140'a almıştım, oynadım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı