Steam'in kış indirimleri yarın başlıyor!

Steam ile işim yok. Epic Games'den AC Odyssey alacağım.

Epic Games mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Epic Games mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne yani Epic Games'den oyun almak utanç verici mi? Veya günah mı? Hem kuponum var hemde indirimde niye almayım?

Epic'te şu anda 200 TL. 60 TL indirim kuponuyla 140 TL'ye geliyor hatta. Steam'de büyük ihtimalle 200 TL'ye düşecektir, Epic'i değerlendirebilirsiniz öyle bir durumda. Ben şahsen 1-2 ay kadar önce Epic'ten 140'a almıştım, oynadım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

İlk tercihimi Steam olarak kullanıyorum bana daha rahat geliyor kullanım açısından.
Bende kuponu bekletiyorum zaten eğer 140 TL civarına düşmez ise Epic'ten satın alacağım.

İlk tercihimi Steam olarak kullanıyorum bana daha rahat geliyor kullanım açısından.
Bende kuponu bekletiyorum zaten eğer 140 TL civarına düşmez ise Epic'ten satın alacağım.

Haklısınız, ek olarak Epic'te maalesef ki Steam'deki kadar sosyal ortam da yok. Başarım olayı vs. de yok. Ancak yine de 60 TL 60 TL'dir diyip Epic'ten alıp oynamıştım ben. :D Aklınızda olsun diye yazmıştım ben de, şimdiden iyi oyunlar.

AAA oyunlar iyi bir indirime girse ben buna indirim derim ama bağımsız oyunların bazılarını çer çöp olanlarını indirime sokuyorlar ya işte millete de kış indirimi falan etiketiyle kitliyorlar insanlar büyük bir şey olacak falan sanıyor. Fiyatı düşük olan bağımsız oyunu istersen %99 indirime sok milletin ne kadar umrundaki.
Bir de şu Counter Strike serisini öven arkadaş onun dönemi geçti ya yeni nesil oyunlara çoktan yer verdi

Havalimani-magazasindan-cuzdan-calan-pilot-isinden-oldu-425070.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı