Steam'in Süprizlerle Dolu Rahat Kır Evi Hediyeleri Ne İşe Yarıyor?

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Her gün farklı eşyalar düşüyor arka plan resmi, emoji ve tüketilebilir eşya. Bu tüketilebilir eşyalar ne işe yarıyor? Birkaçını kullandım bir değişiklik göremedim.

Bugün düşen eşya.
asd.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Her gün farklı eşyalar düşüyor arka plan resmi, emoji ve tüketilebilir eşya. Bu tüketilebilir eşyalar ne işe yarıyor? Birkaçını kullandım bir değişiklik göremedim.

Bugün düşen eşya.
Eki Görüntüle 354959
Profilindeki rozetin seviyesini arttırmana yarıyor belli seviyelerde oyun indirimi veya başka zımbırtılar geliyor olabilir o konuda bir bilgim yok.

Nerden geliyor bu eşyalar vs.? Bize gelmemiş de hiç:) Alış-veriş sonrası falan mı?

Eşyalar mağazadaki şalet evine tıkladığında saydam kapılara tıkladığında otomatik olarak envanterine eklenir. Alıp direk satmak en mantıklısı.

Eşyalar mağazadaki şalet evine tıkladığında saydam kapılara tıkladığında otomatik olarak envanterine eklenir. Alıp direk satmak en mantıklısı.
21 tane verdi bu ne ya:) Bu arada bunlar süreli öğe mi? Yani birine zulala diye bastım nereye gitti kim bilir:) Ne yapalım bunlarla tavsiyen nedir?

1.jpg

Rozet, o öğeleri uyguladıkça xp kazanıyorsunuz. 7 kuruş birşey, satmanın pek anlamı yok. İşleyin level alın.

Eki Görüntüle 354967

Rozet, o öğeleri uyguladıkça XP kazanıyorsunuz. 7 kuruş birşey, satmanın pek anlamı yok. İşleyin level alın.
Daha 7 tane vermiş bana:) Birine yanlışlıkla zulala dedim nereye gitti o? Geri getirme imkanı var mı? 25'den fazla gösteriyor sende. Bu daha öncedn olanlarla mı toplam yoksa bu etkinlikte mi çıktı? Baya iyi çünkü. Katılıyorum satmanın manası pek yok gibi.

@painkiller Zulala, sür, giy vs. bunlar o işin esprisi, yani uygulayıp xp aldığınızı belirtiyor. Geri getirme imkanınız yok, bu etkinlikle geldi. Profilinize girip rozetler kısmından görebilirsiniz. 1 ya da 2 tane işlediyseniz +1 olarak gözükür.

Her gün o evden arka plan kağıdı ya da rozetler alıyorsun. Ayrıca her gün 3 kere keşif kuyruğunu bitirirsen 3 adet koleksiyon kartı daha veriyor. Bunları set yapıp işledikçe level atlıyorsun. Zulala dediğin şeyide giydi ve yok oldu. Exp verdi sana.
Keşif kuyruğunu sen söylemesen fark etmezdim, teşekkür ederim. (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı