Steam'in verdiği süreli oyunun süresinin bitmesi...

katilfare

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Herkesin bildiği üzere Steam arada bir bazı oyunları bedava olarak kütüphanemize koyuyor. Geçen gün bir oyun geldi ve yükledim. İyi güzel oynadım ve kütüphanede oyunun üstünde kalan saat diye bir süre vardı. Ben yükledim diye aldırış etmedim. İyi güzel oyunu oynadım. Oradaki süre bittikten sonra oyunun üstünde satın al seçeneği çıktı ve oynayamıyorum. Bu sorumda ne yapmam gerek. Satın alım yapıyım mı? Yoksa başka bir yolu var mı? Teşekkürler Technopat...

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de ki Free Weekend, Origin'de olduğu gibi gameplay time şeklinde hesabına eklenmiyor. O hafta için Steam'de o oyun oynanması ücretsiz oluyor ve o oyunu o hafta içinde istediğin kadar oynayabiliyorsun. Ama süre dolduktan sonra bir daha oynayamıyorsun.

Steam'de oyunun ücretsiz yapılmasıyla beraber oyun en az 50% indirime de girer. Daha fazla oynanması için ve oyunu satın alman için kısa bir süre oynarsın ama bu sürede keyfini çıkartmana yetmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı