Steam'in Wallpaper Engine iadesine cevap vermemesi

Thirtyx

Femtopat
Steam'de Wallpaper Engine yazılımını denemek için satın aldım. denedim 29 Eylül'de iade talebinde bulundum. 2 gün içinde 2 tane de oyun iade ettim oysaki ama bu yazılım hala iade edilmedi, birçok sefer de iade talebini silip geri açtım. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

ProtonV

Millipat
Minimum 2 saat kullanıması sonrası ya da 14 günden önce satın alınması durumunda iade edilemez.

Hüseyin42

Megapat
Talebe olumsuz yanıt gelmediği halde iptal ettiyseniz saçma olmuş. Kuralları aşmadığınız sürece her türlü iade olur. Beklemeniz gerekiyor.

umutskywalker

Femtopat
Belirtilen iade kural ihlallerini yapmadıysanız mutlak iade gerçekleşiyor, biraz sabır o kadar.

YKaeen

Zeptopat
Neden iade etmek istiyorsunuz sebebini öğrenebilir miyim ben almayı düşünüyorum da

NiqhtMegatron

Picopat
Steam'de Wallpaper Engine yazılımını denemek için satın aldım. Denedim 29 Eylül'de iade talebinde bulundum. 2 gün içinde 2 tane de oyun iade ettim oysaki ama bu yazılım hala iade edilmedi, birçok sefer de iade talebini silip geri açtım. Sebebi nedir?

Normalde oyunlarda 2 saati geçirmemek gerekir iade etmek için ancak Wallpaper Engine dediğimiz uygulama arka planı değiştirdiği için. Bir yandan arkada açık kalıyor olabilir yani 2 saati aşmış olabilirsin uygulama 2 saat açık durmasa bile. Aklıma sorun olarak sadece bu geliyor.

KS
Thirtyx

Thirtyx

Femtopat
Şartlar uygun bana mantıksız gelen bu süre içinde bu uygulamadan başka 2 oyun iade etmiş olmam.

bados123

Kilopat
Yer
MUĞLA
Genellikle 2-3 saatte onaylanıyor veya reddediliyor. Yeniden dene.

Yukarı