Steam'in Wallpaper Engine iadesine cevap vermemesi

Steam'de Wallpaper Engine yazılımını denemek için satın aldım. denedim 29 Eylül'de iade talebinde bulundum. 2 gün içinde 2 tane de oyun iade ettim oysaki ama bu yazılım hala iade edilmedi, birçok sefer de iade talebini silip geri açtım. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minimum 2 saat kullanıması sonrası ya da 14 günden önce satın alınması durumunda iade edilemez.

Talebe olumsuz yanıt gelmediği halde iptal ettiyseniz saçma olmuş. Kuralları aşmadığınız sürece her türlü iade olur. Beklemeniz gerekiyor.

Belirtilen iade kural ihlallerini yapmadıysanız mutlak iade gerçekleşiyor, biraz sabır o kadar.

Neden iade etmek istiyorsunuz sebebini öğrenebilir miyim ben almayı düşünüyorum da

Normalde oyunlarda 2 saati geçirmemek gerekir iade etmek için ancak Wallpaper Engine dediğimiz uygulama arka planı değiştirdiği için. Bir yandan arkada açık kalıyor olabilir yani 2 saati aşmış olabilirsin uygulama 2 saat açık durmasa bile. Aklıma sorun olarak sadece bu geliyor.

Şartlar uygun bana mantıksız gelen bu süre içinde bu uygulamadan başka 2 oyun iade etmiş olmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…