Steamkartları neden satılmıyor?

Yavuz_sama

Hectopat
Selam şöyle bir sorunum var;
Şimdi benim yaklaşık 6 - 7 tane Forza Horizon kartım var. 1 adet ise CS:GO revolver kasası var. Ben bunları 50 kuruşa koymuştum hepsini 1 kaç hafta önce. Hâlâ satılmayınca bende hepsini en düşük satoş fiyatına ayarladım. Ama hâlâ satılmıyor. Niye böyle?

Şimdi benim yaklaşık 6 - 7 tane Forza Horizon kartım var. 1 adet ise CS:GO revolver kasası var. Ben bunları 50 kuruşa koymuştum hepsini 1 kaç hafta önce. Hâlâ satılmayınca bende hepsini en düşük satoş fiyatına ayarladım. Ama hâlâ satılmıyor. Niye böyle?

Kaldırıp tekrar ekleyin pazara.

Pazar engeli yemişsiniz. Açılması için en az 5 dolar yüklemeli, Steam Guard'ı 2 hafta aktif etmeniz gerekmetedir.

Sipariş fiyatından daha düşük paraya koyarsanız satılmalı. Eğer yine olmuyorsa bir sıkıntı vardır ya da onaylamayı unutuyorsunuzdur.

Geri
Yukarı