Steelseries 3H V2 Kulaklık İncelemesi

Daha fazla  
Bugüne kadar sürekli max. 30TL değerinde kulaklıklar alıyordum. Ve kullanım ömrü en fazla 1 ay oluyordu. Ben de sürekli 20TL, 30TL kulaklığa vermek yerine bi' kere vereyim en azından 2 yıl garantisi olur ve içim rahat olur diye düşündüm ve Steelseries 3H V2 aldım. Hem uygun fiyatlı hem performansından memnun kaldım. Media Markt'den 109TL'ye aldım.

Şimdi gelelim incelemeye ;

Öncelikle kutusu bu şekilde, gayet hoş olduğunu söyleyebilirim.

78aqNa.jpg

Ayrıca kutusundan kulaklıklığın dışında aşağıdakiler çıkıyor ve bir adet de sticker çıkıyor fakat ben onu kullandığım için resimde yok.

Z1XZ90.jpg

Ürüne ait bir kaç resim ;

Y5QD6a.jpg

zEj3jB.jpg

Ayrıca kulaklığın kablosunda, mikrofonu açıp kapatabilmemiz ve sesi ayarlayabilmemiz için bölümler bulunmakta.

2Q6r60.jpg

Ve son olarak en sevdiğim yanı, giriş yerleri. Gayet sağlam bir şekilde yapılmış kolay kolay bozulacağa benzemiyor.

B9arG9.jpg

Özet olarak ; gayet güzel bir kulaklık. Zaten alma sebebim şarkı dinlemek ve arkadaşlarımla oyunda iletişim kurabilmekti. Şimdilik işini fazlasıyla görüyor, almak isteyenlere öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba ürünün ses kalitesi nasıl ? 4H yerine bunu almaya değer mi ? Düzeltme 4H stereo bir kulaklıkmış fakat bu üründe güzel duruyor. Aralarındaki fark ne kadar belli olur acaba ?

Hort olacak biraz ama. Kulaklık hakkında bir şey merak ettim. Acaba kulağın üstünde mi duruyor yoksa kulağı tamamen kaplayıp içine mi alıyor ? Ona göre almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı