SteelSeries 5 kulaklığım PUBG ses yankılanması

isoline

Decapat
Daha fazla  
PUBG oynamak için Apple tablet 8. nesil 128 GB aldım akabindede SteelSeries 5 aldım ses için ama kafayı yiyeceğim. Oyunda Team şeklinde oynadığım zaman seste yankı yapıyor ama detaylı anlatmam gerekirse sorunum tam olarak.
Karşı taraftan bir arkadaş kulaklık kulanmazken oluyor anladığım. Bu çünkü kulaklıkla oyuna giren arkadaşlarla oynadığımda sıkıntı olmuyor. Yalnız birisi kulaklıksız telefonun ya da bilgisayarın höpörlörünü kullanırsa benden kaynaklı ses yankı sorunu oluşuyor. Ben mikrofonu kapattığım zaman yankı problemi kesiliyor. Cızırtı kesiliyor, diğer arkadaşlar sıkıntı gitti diyorlar ben açınca başlıyor yankılanmaya,
Oyun dışında Zoom'a bağlandığımızda gene aynı problem oluyor. Mic'i kapattım her şeyi denedim. Appele kulalıkla denedim gene aynı sorun var ve oyunda silah sesleri yüksek ayak sesleri hiç çıkmıyor.

7.1 açtım yok kapattım yok. Mic'i kapattım gene yok. Kulaklık ayarlarından Game moduna aldım alttarafı Custom yaptım performans yaptım, bir türlü çözemedim. Sorun tablette midir kulaklıkta mıdır ben bir türlü çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklıktan dışarı ses sızması olsa diğer kulaklık kullanan arkadaşlarla da oyun oynadığımda aynı sorunu yaşamam lazım değil midir? Ben karşımdaki arkadaş kulaklıksız oynadığı zaman yaşıyorum bu problemi özellikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı