SteelSeries 7X+alınır mı?

Hocam ssin yorumlarına baktım satın alma linkindeki. Ses kasma için vs önermiyorlar maalesef var ise o civarlarda öneriniz bekliyorum.

Önerilerinize yarın cevap vereceğim.

Hocam ssin yorumlarına baktım satın alma linkindeki. Ses kasma için vs önermiyorlar maalesef var ise o civarlarda öneriniz bekliyorum.

Önerilerinize yarın cevap vereceğim.
Ses kasmada problemi yok kulaklığın kullanan arkadaşımla CS oynuyoruz ve rahatça yer tayini ve info verebiliyor. Onun dışında G535 ya da kablolu olarak Cloud Alpha/2. Ses kasma olayı kulakta bitiyor.

SS in nesini ses kasmak için önermiyorlar anlamadım 7.1'e kadar her özelliği aktif olarak çalışan bir kulaklık 10 yıla yakındır sadece SS kulaklık kullanıyorum Arctis 3-5-9 sıralamasıyla değiştirdim sürekli şu an da aktif olarak 9'u kullanıyorum ve mikrofonu da ses kalitesi ve desibeli de gayet yeterli. Hatta bazı durumlarda sesi kısmak zorunda kalıyorum. Kulaklığın tek sorunu bazen sürücüsü ile arasındaki bağlantı kopuyor ve 10 saniyelik kapa aç işlemi yapman gerekiyor ancak bunu 2-3 günde bir yaşıyorum sadece.

Hocam G535 konusunda bir şey diyemem araştırmadım. Ses kasma ve mikrofonun nasıl olduğunu bilmiyorum.

Cloud2 deri ped çok terletir diye düşünüyorum günümün her saati PC'deyim.

Cloud Alpha, C2'den 100-200TL pahalı aralarındaki farkı bilmiyorum.

SS7X+ ekolayzır yapmak lazım mı bilmiyorum. Sürekli uğraştırır mı? Önceden hiç Wireless kulaklığım olmadı.

Hocam G535 konusunda bir şey diyemem araştırmadım. Ses kasma ve mikrofonun nasıl olduğunu bilmiyorum.

Cloud2 deri ped çok terletir diye düşünüyorum günümün her saati PC'deyim.

Cloud Alpha, C2'den 100-200TL pahalı aralarındaki farkı bilmiyorum

SS7X+ ekolayzır yapmak lazım mı bilmiyorum tak çalıştır.

SS serisini uzunca süre kullanmış olarak tecrübemi aktarabilirim. Pedleri gün içerisinde 10+ saat kulağımda durduğu zamanlarda bile terleme yapmadı.(Kişiden kişiye değişir.) Ses konusunda Arctis 3-5 de evet eksiklik hissetmiştim ancak kendi uygulamasında EQ ayarı yaptığımda sorunum ortadan kalkmıştı ta kii SS 3'ün desteği sonlandırılana kadar. Mikrofonu fazlasıyla yeterli. Son olarak da hem kendi programı(SSE3) hem de VoiceMeeter Banana kullanarak sesleri kendime göre yüksek ve düzgün bir noktada ayarladım aynı şekilde siz de bu yolla çözebilirsiniz ses yetersiz gelirse.

Ben ses ayarı nasıl yaparım bilmiyorum. Ekolayzır ayarı vs.

Tek korkum aldığım zaman Razer'daki gibi ses boğuk ve anlaşılmaz gelmesi

Satıcı Trendyol. Ürünü beğenmezsem ürünü iade alırlar mı bilmiyorum.

Ben ses ayarı nasıl yaparım bilmiyorum. Ekolayzır ayarı vs.

Tek korkum aldığım zaman Razer'daki gibi ses boğuk ve anlaşılmaz gelmesi

Bu konuda yardımcı olabilirim ki SSE3'ün içerisinde zaten birkaç hazır EQ ayarı mevcut. İşinizi görecektir mutlaka.

1682466450279.png

Şu şekilde gösterebilirim. Bu senin için yeterli olmazsa bana ulaşabilirsin sana VCBnin kullanımı gösterebilirim. Çok daha net ses yükseltimi sağlayabilirsin de muhtemelen gerek kalmayacak çünkü sesi gerçekten yeterli.

Hocam Trendyol iade süreci kolay mı bi fikriniz var mı?

ilk 2 saat kulaklığı kullandım ekoalyzır ayarı vs yaptık ama hoşuma gitmedi diyelim kulaklığı beğenmedim iade etmek istiyorum

trendyol kulaklığı iade alır mı? @Dengsiz

Trendyol hakkında pek bilgim yok iade süreci nasıl işliyor bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olamayacağım maalesef. Sesini şöyle söyleyeyim kulaklığı çıkartıp masama bıraktığımda evin diğer tarafında söylediklerini duyabiliyorum arkadaşlarımın.

Yeni konular

Geri
Yukarı