SteelSeries Aerox 3 alınır mı?

Aerox 3 wirelessi ara sıra kullanıyorum ve fiyatını hak eden bir ürün olmadığını her fırsatta belirtmeye çalışıyorum. Switchler gereksiz sert, yan tuşlar çok işlevsiz, malzeme kalitesi olarak da giriş seviyesi bir ürün havası veriyor. Önermediğim bir ürün.

@SWhiteMader hocam ROG KERIS ne zaman almıştınız ve ne zaman problem çıkardı? İade için kaç ₺ fiyat verdiler, özel değilse söyleyebilir misiniz? Bir de nereden almıştınız? İtopya'dan almıştım ben 650₺'ye, yeni arıza yaptı. Acaba diyorum aldığım fiyattan mı iade teklif edecekler, eğer öyleyse hiçbir anlamı kalmıyor.

Bugün belli olcak bende aynen o fiyatlardayken almıştım. Geçenlerde gittiğimde size kupon şeklinde de iade edebiliriz demişlerdi. Açıkçası bende ne kadardan verceklerini bilmiyorum büyük ihtimalle eski fiyattan :(

Bugün belli olcak bende aynen o fiyatlardayken almıştım. Geçenlerde gittiğimde size kupon şeklinde de iade edebiliriz demişlerdi. Açıkçası bende ne kadardan verceklerini bilmiyorum büyük ihtimalle eski fiyattan :(
Umarım sorun çıkarmazlar, ben sıfırını gönderirler onu satarım diye düşünüyordum. Verdikleri sürenin dolmasını bekliyorum bakalım. Sağ olun.

Peki VGN Dragonfly F1 alınır mı fiyatı gayet uygun. Kaliteli midir acaba ??
Hocam gayet kaliteli ürün, satıcısı Wraith de sağlam. Tercih edilebilir ama aynı markanın yan ürünü olan VXE R1 serisine de bakabilirsiniz fiyat konusu önemliyse. 200-300₺ önemli değil diyorsanız Dragonfly F1 alınabilir ama o fiyata daha iyi muadili bulunabilir.

Eğer R1'in kronik sorunu falan yoksa bakabilirim. Şarjlıysa tabi pilli olmasını istemiyorum.

@Gökberk Okçu geçen gün hyperx pulsefire haste'nin kırmızı-siyah modelini (yeni çıkmış sanırım) aldım. Gayet güzel mouse önerdiğiniz için teşekkür ederim

Son düzenleme:
Eğer R1'in kronik sorunu falan yoksa bakabilirim. Şarjlıysa tabi pilli olmasını istemiyorum.

@Gökberk Okçu geçen gün hyperx pulsefire haste'nin kırmızı-siyah modelini (yeni çıkmış sanırım) aldım. Gayet güzel mouse önerdiğiniz için teşekkür ederim
Güle güle kullanın hocam, indirimli fiyattan aldıysanız çok iyi. Kutu içeriği ve mouse ortalama bir oyuncu için gayet yeterli. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı