SteelSeries Apex 3'ün bazı tuşları çalışmıyor

Eren Edoras

Femtopat
Daha fazla  
SteelSeries Apex 3 bazı tuşlar calısmıyor. Problem sizce nerede?
Yeni aldım klavyeyi. "N" harfi calışmıyor, kopyaladım. O yüzden büyük yazıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade etmek istediğimi söyledim bu klavye yerine üzerine biraz daha koyup mekanik klavye alacağım. Önerileriniz var mı?

700-800TL arasında olacak alacağım klavye

Hocam klavye konusunda fazla bilgim yok. Önerirsem yanlış önermiş olacağım. Tekrar bir konu açıp öneri isteyebilirsiniz.

İade etmek istediğimi söyledim bu klavye yerine üzerine biraz daha koyup mekanik klavye alacağım. Önerileriniz var mı?

700-800TL arasında olacak alacağım klavye

Bütçe artarsa:

Bütçe artarsa:

Kingston HyperX İle Logitech G513 Arasında çok fark var mı?

Kingston HyperX İle Logitech G513 Arasında çok fark var mı?
G513 GX Blue Clicky Switch kullanırken, Alloy Origins Core HyperX Red Switch kullanıyor. G513 numerik bir klavye, Alloy Origins Core TKL (yani num pad'i yok). Alloy Origins Core'da bilek desteği yok, G513'te bilek desteği var. İki klavyenin de yazılımı bulunuyor ve bu yazılımlar üzerinden ışıkları değiştirebilir, tuş atamaları yapabilirsiniz. Alloy Origins Core Type-C to USB bir çıkarılabilr kablo kullanırken, G513'teki kablo klavyeye sabit, bilgisayara takılan kısmı ise USB. Alloy Origins Core'da 3 kademeli ayaklar bulunuyor.

G513 GX Blue Clicky Switch kullanırken, Alloy Origins Core HyperX Red Switch kullanıyor. G513 numerik bir klavye, Alloy Origins Core TKL (yani num pad'i yok). Alloy Origins Core'da bilek desteği yok, G513'te bilek desteği var. İki klavyenin de yazılımı bulunuyor ve bu yazılımlar üzerinden ışıkları değiştirebilir, tuş atamaları yapabilirsiniz. Alloy Origins Core Type-C to USB bir çıkarılabilr kablo kullanırken, G513'teki kablo klavyeye sabit, bilgisayara takılan kısmı ise USB. Alloy Origins Core'da 3 kademeli ayaklar bulunuyor.
Teşekkür ederim.

SteelSeries Apex 3 bazı tuşlar calısmıyor. Problem sizce nerede?
Yeni aldım klavyeyi. "N" harfi calışmıyor, kopyaladım. O yüzden büyük yazıyorum.
Bende itoptadan indirimde siprariş verdim ayin 5 inde 7 sinde geldi pc ye taktim yazarken fark ettim N tuşu Ö tuşu Ç tuşu ( . ) tuşu ve yön tuşlarindan sağ tuş ve rakam tarafinda 0 ve yanindaki ( , ) tuş çalismıyor hafta sonunda denk geldik ev dişari çıkma yasağı var müsteri hizmetleri hafta içi 09.00 / 18:00 arsi musati arayacam bakalim ne diyecekler

Geri
Yukarı