SteelSeries Apex 7 Alt ve N tuş LED'leri farklı renkte

luser78

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, fotoğraflarda da görüldüğü üzere alt ve n tuşundaki LED'lerde renk problemi bulunmakta, diğerlerinden farklı renklerde yanıyorlar. Önce tuşun birinde sorun vardı, sonra iki oldu ve bu şekilde artacak sanırım. Fabrika ayarlarına sıfırlamama, SteelSeries Engine programını güncellememe ve bazı ayarlar yapmama rağmen düzelmedi. Bu sorunu garantiye göndermeden nasıl çözebilirim?

20211110_020318.jpg
20211110_020306.jpg
20211110_020234.jpg

Hocam bu durum, o tuşlardaki bazı LED'lerin yandığı anlamına geliyor, sadece servisine yani garantiye göndermek çözüm olur, tabii onlarda yapmak isterse.

Hocam o sıralarda askerdeydim arkadaş yazınca gördüm kusura bakma. Evet garantiye gönderdim, fakat herhangi bir işlem yapmadılar direk aldığınız yere iade edebilirsiniz diye eve geri geldi. Bence o işte çakallık var o zamanlar dolar sert yükselmişti, eğer iade etsem 1100TL'ye almıştım o kadarını iade alabilecektim sonrasında sıfır almak istesem +2500TL'ydi bu sebepten bence LED'leri bile tamir edemediler etmediler. Bende iade etmedim ışıklarını yakmadan kullanıyorum, biraz uzattım ama durum bu, SteelSeries'e bundan sonra töbe.

Uzun yıllar götürsün diye alıyoruz 10 ayda LED'i patlıyor...

Geri
Yukarı