SteelSeries Apex 7 D tuşu basmıyor

Advocate

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. klavyemde hiçbir sorun yokken son 2 gündür bir A tuşu bir de D tuşumda sorun olmaya başladı. Bazen basıyor, bazen basmıyor, bazen çift veya 3-4 kere basıyor. Bunun çözümü nedir? A tuşu kendi kendine, nasıl oldu da bilmiyorum, düzeldi ama 2 gündür D tuşunda aynı sorunu yaşamaktayım. Yazılımsal bir sorun mudur acaba diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye üzerindeki Switch'ler bozulabiliyor yazılımsal olduğunu sanmıyorum. Garantisi varsa garantiye gönderebilirsin.

Eylül 2020'de aldım 2 sene garantisi var. Amazon üzerinden almıştım ithalatçı ve üretici firma İstanbul'da, yetkili servis noktası Kocaeli'de gözüküyor. Firmanın kendi servisi ama. Firmanın İstanbul'daki şubesine götürsem onlar Kocaeli servise gönderim yapar mı acaba ya inanılmaz can sıkıcı.

Eylül 2020'de aldım 2 sene garantisi var. Amazon üzerinden almıştım ithalatçı ve üretici firma İstanbul'da, yetkili servis noktası Kocaeli'de gözüküyor. Firmanın kendi servisi ama. Firmanın İstanbul'daki şubesine götürsem onlar Kocaeli servise gönderim yapar mı acaba ya inanılmaz can sıkıcı.

Kendiniz Switch değişimi yapabilirsiniz örneğin F12 tuşuyla D tuşunun Switch'ini değiştirin. Benim de klavyemde böyle bir sorun oluştu. Ben Switch'i değiştiremedim. Araştırdım ve çakmak gazı sıkılınca düzeldiğini öğrendim. Akşam deneyeceğim. Olumlu yönde gelişme olursa haber veririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz Switch değişimi yapabilirsiniz örneğin F12 tuşuyla D tuşunun Switch'ini değiştirin. Benim de klavyemde böyle bir sorun oluştu ben Switch'yi değiştiremedim araştırdım ve çakmak gazı sıkılınca düzeldiğini öğrendim akşam deneyicem olumlu yönde gelişme olursa haber veririm.

Apex 7'de Switch değişimi yapmak kolay mı acaba?

SteelSeries'in bu fiyatlardaki klavyelerindede bu sorun varsa bayağı kötü bu durum bende Gamepower Katana klavyesinde meydana gelmişti iade ettim. Sizde iade edin uğraşmayın ve bence HyperX markasına bakın derim.

SteelSeries'in bu fiyatlardaki klavyelerindede bu sorun varsa bayağı kötü bu durum bende Gamepower Katana klavyesinde meydana gelmişti iade ettim. Sizde iade edin uğraşmayın ve bence HyperX markasına bakın derim.

Aldığım fiyattan iade alırsam şu anki fiyatlarla klavye almam çok zor. 1650 TL'ye almıştım şu an bu klavye 2900 TL bandında değişiyor. O yüzden servis onarımını tercih edeceğim.

Geri
Yukarı