SteelSeries Apex 7 klavyenin Switch'i kırıldı

Lycexia

Hectopat
Daha fazla  
Klavyede resimde göründüğü şekilde bir kırık oldu garantisi de yok buna yapılabilecek bir şey var mıdır? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG-20230925-WA0029.jpg
    IMG-20230925-WA0029.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 34
Hocam onu kırmayı nasıl becerdiniz yahu? Klavye hotswappable ise kullanmadığınız Switch'i çıkarıp oraya takın.

Hocam onu kırmayı nasıl becerdiniz yahu? Klavye hotswappable ise kullanmadığınız Switch'i çıkarıp oraya takın.

Hocam aslında ben kırmadım bir site üzerinden 2. el satış yaptım sattığım kişi kırıp böyle geri gönderdi site de iadeyi kabul etti.

Hocam Switch'ler lehimli sanırım tak çıkar şeklinde değil ne yapmamı tavsiye edersiniz.

Son düzenleme:
Hocam aslında ben kırmadım bir site üzerinden 2. el satış yaptım sattığım kişi kırıp böyle geri gönderdi site de iadeyi kabul etti.

Hocam Switch'ler lehimli sanırım tak çıkar şeklinde değil ne yapmamı tavsiye edersiniz.

Lehimliyse yapacak bir şey yok maalesef. Lehim yapabilirim derseniz yapın ama zor.

Bence karışmayın keycapı çıkarın öyle kullanın. Hem neticede çok kullanılan bir tuş değil konsol tuşu.

Geri
Yukarı