SteelSeries Apex 7 vs SteelSeries Apex Pro TKL

Woizen

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Şu anda Apex 3 kullanmaktayım, ve mekanik kaliteli bir klavyeye geçmek istiyorum. Aklımda Apex Pro TKL ve Apex 7 var fakat Apex Pro TKL'de Türkçe harfler yok o yüzden kararsız kaldım ikisinin de fiyatı aynı sayılır. Türkçe harflerin olmaması sorun yaratır mı? Başka klavye önerilerinizde olursa yazabilirsiniz. Teşekkürler :)

Apex 7
Apex pro tkl

Ben bir eski seri Apex M750 TKL kullanıyorum ve benimki de UK klavye. Ben sorun yaşamıyorum ve tuşların yerini ezbere biliyorum zaten. Açıkcası sorun yaşayıp yaşamamak kişiden kişiye göre değişir. Tercihinizi ona göre yapın.

Ben bir eski seri Apex M750 TKL kullanıyorum ve benimki de UK klavye. Ben sorun yaşamıyorum ve tuşların yerini ezbere biliyorum zaten. Açıkçası sorun yaşayıp yaşamamak kişiden kişiye göre değişir. Tercihinizi ona göre yapın.

Fiyatını sizce hak eder mi Apex Pro TKL? Uzun süre kullanım için.

Apex 3 veya K68 almayı düşünüyorum memnun musunuz değer mi?
Hangisini önerirdiniz Apex3 çok pahalı geliyor bana?

Apex 3 kullandığım en kaliteli membran klavye oldu. Tavsiye ederim. Tabi ki ben önceden aldığımda ucuzdu. Ama şu an bence o fiyatı hak etmiyor. Klavyemi satmayı düşünüyorum, ilgilenirseniz yardımcı olurum. Ama sıfır alacaksınız F/P K68 daha iyi olacaktır.

Fiyatını sizce hak eder mi Apex Pro TKL? Uzun süre kullanım için.

Dostum Apex 7 ve Apex Pro TKL sahibiyim. Apex 7'yi uzun bir süre kullandım. Bilmeni isterim ki ikisi de uzun sürede üzmeyecek klavyeler. Apex Pro Switch'leri ayarlanabilir olduğundan daha cazip geliyor ancak öyle çok ahım şahım bir kullanım farkı yarattığını düşünmüyorum. Eğer Türkçe dizilim ve numpad kısımları senin için önemli ise Apex 7 seni hiç üzmeyecektir. TKL severim ve İngilizce dizilim sorun değil diyorsan Apex Pro daha iyi bir seçim olur.

Apex 3 kullandığım en kaliteli membran klavye oldu. Tavsiye ederim. Tabii ki ben önceden aldığımda ucuzdu. Ama şu an bence o fiyatı hak etmiyor. Klavyemi satmayı düşünüyorum, ilgilenirseniz yardımcı olurum. Ama sıfır alacaksınız F/P K68 daha iyi olacaktır.

Apex 3 alırsam kesinlikle 0 almayı düşünmüyorum 1K numpadsiz versiyonu değmez muhakkak.

Dostum Apex 7 ve Apex Pro TKL sahibiyim. Apex 7'yi uzun bir süre kullandım. Bilmeni isterim ki ikisi de uzun sürede üzmeyecek klavyeler. Apex Pro Switch'leri ayarlanabilir olduğundan daha cazip geliyor ancak öyle çok ahım şahım bir kullanım farkı yarattığını düşünmüyorum. Eğer Türkçe dizilim ve numpad kısımları senin için önemli ise Apex 7 seni hiç üzmeyecektir. TKL severim ve İngilizce dizilim sorun değil diyorsan Apex Pro daha iyi bir seçim olur.

Numpad kısmını neredeyse hiç kullanmıyorum. Ama Türkçe karakter olmayan klavyeye o kadar para vermek biraz düşündürüyor tabi. Ama Apex Pro TKL alacağım sanırım omni swich daha mantıklı geliyor. Yanıtınız için teşekkürler. :)

@Duman0912 3 yıldır Strafe MK.2 kullanıyorum, hala sapsağlam çalışıyor. Hiçbir sıkıntısı yok. Güncel modellere bütçeniz yetmiyorsa K68 üzmez. 🙂

Tuşlara alışmak çok kafaya takılacak bir şey değil, Apex Pro iyidir. 🙂
600 civarı son verebilirim ikinci el apex 3 ya da k68 tarzı bir şey düşünüyorum ne dersiniz?Öneriniz var mo o civarda ne alınmalı?
@Woizen klavyeyi satacağınızda haberim olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı