SteelSeries Apex 9 Mini vs Razer Huntsman Mini

egemuslu14

Hectopat
Hangi klavyeyi önerirsiniz?

Ben Huntsman Mini'nin purple switch versiyonunu kullanıyorum, 1200 civarına almıştım. Red arayıp bulamamıştım fakat red switchleri bir tık daha hızlı Razer'ın. Yazılımını seviyorum ben istediğin ayarlamayı yapabiliyorsun, gayet memnunum klavyeden neredeyse 1 sene olacak bir sorununu görmedim. Steelseries hakkında bilgim yok.

Hangi klavyeyi önerirsiniz?
İkiside süper. İtopya ara sıra, Steelseries olanı 2199a indirebiliyor. Şuan yükselmiş.

Razer farem var sanırım renkler kombinleniyormuş yazılımı üzerinden o da bir artı sağlıyor benim için

Tek ayar ile tüm razer ürünlerinizi ışıklandırabilirsiniz. Razer Huntsman v2 Analog kullanıyorum ayrıca Deathadder v2 mouse var. Synapse 3.0 üzerinden ışıklandırmalarını dilediğim gibi ayarlayabiliyorum. Program konusunda aklınızda herhangi bir şüphe olmasın hocam.

Güncelleme: Razer Huntsman Mini aldım hem farem ile hem de ileride almayı düşündüğüm Razer kulaklık ile tam uyum olsun istedim red Switch aldım hissiyatı sesi ışıklandırmasından çok memnumum umarım keycap alırken çok sorun çıkmaz.

Güncelleme: Razer Huntsman mini aldım hem farem ile hem de ileride almayı düşündüğüm Razer kulaklık ile tam uyum olsun istedim red Switch aldım hissiyatı sesi ışıklandırmasından çok memnumum umarım keycap alırken çok sorun çıkmaz.

Selam hocam bende almayı düşünüyorum sence red Switch kullanması zor mu veya alışması desem daha doğru çünkü konularda hep çok hızlı olduğu yazılmış.
Ve son olarak önerir misin?

Ben Huntsman Mini'nin purple Switch versiyonunu kullanıyorum, 1200 civarına almıştım. Red arayıp bulamamıştım fakat red Switch'leri bir tık daha hızlı Razer'ın. Yazılımını seviyorum ben istediğin ayarlamayı yapabiliyorsun, gayet memnunum klavyeden neredeyse 1 sene olacak bir sorununu görmedim. SteelSeries hakkında bilgim yok.

Kullanımınız devam ediyor mu memnun musunuz?

Geri
Yukarı