Steelseries Apex M800 Alınır mı?

CM'nin o modelini önermiyorum. G810 almanı öneririm.
Bahsettiğin klavyenin CM modeli karşısında bir şansı yok. Zira Romer G anahtarlar dandiktir ve kolay kırılır.

Arda dostum, eğer bütçen varsa ve M800 istiyorsan al, seni üzmez. Ama CM modeli hem fiyat, hem de tuş bakımından daha önde.

Bahsettiğin klavyenin CM modeli karşısında bir şansı yok. Zira Romer G anahtarlar dandiktir ve kolay kırılır.

Arda dostum, eğer bütçen varsa ve M800 istiyorsan al, seni üzmez. Ama CM modeli hem fiyat, hem de tuş bakımından daha önde.
Romer G anahtarlar kırılıyor mu ? Yazdığın cevaptan konu hakkında bilgi sahibi olmadığın anlaşılıyor.

Romer G anahtarlar kırılıyor mu ? Yazdığın cevaptan konu hakkında bilgi sahibi olmadığın anlaşılıyor.

Evet dostum bilgim yok ve sallıyorum. Hatta Logitech'e de düşmanlığım var.

04_story.jpg

Yukarıdaki resimde gördüğün mavi parçanın çentikleri, çok kolay kırılmakta.

Evet dostum bilgim yok ve sallıyorum. Hatta Logitech'e de düşmanlığım var.

Eki Görüntüle 251273

Yukarıdaki resimde gördüğün mavi parçanın çentikleri, çok kolay kırılmakta.
Güldüm, sadece Romer G'ler mi kırılıyor ? Reddit'te Cherry MX Red switch'lerinin kırıldığına dair onlarca başlık açılmış durumda. Bu senin marka fanlığından kaynaklanan bir konu. Ben CM seviyorum bunu önerdim dersen anlardım'da, sen sadece burada sadece 1 markanın switchleri kırılabilirmiş gibi göstermişsin.

Bilmiyorsun konuşuyorsun @Ali-Yıldırım, buradaki tecrübeli binlerce beğeni sayısına ulaşmış üyeler marka fanlığı yapıyor ama sen objektif ve düz bir biçimde doğruyu savunuyorsun. Bırak bu işleri. Romer-G anahtarlar Cherry MX'lerin ne hissine ne dayanıklılığına sahip değil.
Kağıt üzerinden konuşuyorsun, hiç Cherry MX bir klavye ile Romer-G'yi test ettin mi? Biz ettik.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı