Steelseries Apex Pro TKL vs Logitech G915 TKL vs Razer Huntsman v2 TKL

Huy

Hectopat
Arkadaşlar 2 el az kullanılmış temiz klavye alacağım arada kaldığım 4 klavye var bu fiyatları aşmayan öneriniz varsa onları da önerirsiniz sevinirim.

Corsair K70 TKL Champion Series => 1500 TL civarına buldum.

Steelseries Apex pro TKL => 2000-2200 TL civarına buldum.

logitech g915 TKL => 2000-2200 TL civarına buldum.

Razer Huntsman v2 TKL => 2200 TL civarına buldum.

Öncellikle klavyeden anlayan arkadaşlarım yardımcı olursa iyi olur. Uzun süre kullanacağım için yanlış yönlendirme olmasın.
Son olarak RGB aydınlatması daha iyi, yazılımı daha iyi gibi seçeneklerle ilgilenmiyorum. Benim için önemli olan unsurlar;

1) Hızlı olması
2) Kullanımı rahat olması
Bu 2 seçenek özellikle 1. en önemlisi
3) 3-4 yıl kadar bir süre kullanacağım bu yüzden kullanılan parçaların kalitesi

Hepinize yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

En hızlısı Apex Pro, Logitech kablosuz ve o fiyata bulduysanız ve kablosuz tercih ediyorsanız en alınabilesi bu. Razer ise en hızlı 2. klavye fakat o fiyata sıfırı da bulunuyor yurt dışından.

En hızlısı Apex Pro, Logitech kablosuz ve o fiyata bulduysanız ve kablosuz tercih ediyorsanız en alınabilesi bu. Razer ise en hızlı 2. klavye fakat o fiyata sıfırı da bulunuyor yurt dışından.
Kablolu ve kablosuz gibi bir tercihim yok ikisini de kullanabilirim. Sadece oyunlarda daha iyi bir sonuç almak istiyorum hangisini tavsiye edersiniz.

Arkadaşlar 2 el az kullanılmış temiz klavye alacağım arada kaldığım 4 klavye var bu fiyatları aşmayan öneriniz varsa onları da önerirsiniz sevinirim.

Corsair K70 TKL Champion Series => 1500 TL civarına buldum.

Steelseries Apex pro TKL => 2000-2200 TL civarına buldum.

logitech g915 TKL => 2000-2200 TL civarına buldum.

Razer Huntsman v2 TKL => 2200 TL civarına buldum.

Öncellikle klavyeden anlayan arkadaşlarım yardımcı olursa iyi olur. Uzun süre kullanacağım için yanlış yönlendirme olmasın.
Son olarak RGB aydınlatması daha iyi, yazılımı daha iyi gibi seçeneklerle ilgilenmiyorum. Benim için önemli olan unsurlar;

1) Hızlı olması
2) Kullanımı rahat olması
Bu 2 seçenek özellikle 1. en önemlisi
3) 3-4 yıl kadar bir süre kullanacağım bu yüzden kullanılan parçaların kalitesi

Hepinize yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
bu bahsettiğiniz klavyeleri bu fiyatta nerede buldunuz acaba? baktığımda yazdığınızın neredeyse 2 katı fiyata bulabiliyorum ben ancak

İkinci el demiş arkadaş Pro ve 915 hariç diğerleri bulunabilir fiyata bende şaşırdım bu iki modelin fiyatına.

Soruya gelecek olursa oyun içinse kablolu daha iyi bir tercih olur. Ne oynadığınız da önemli FPS oynuyorsanız Razer veya Corsair daha iyi bir tercih olur, çünkü Apex Pro fazla hızlı bir klavye hataya sebebiyet verebilir.

bu bahsettiğiniz klavyeleri bu fiyatta nerede buldunuz acaba? baktığımda yazdığınızın neredeyse 2 katı fiyata bulabiliyorum ben ancak
2 el olduğu için fiyatlar böyle, direk sıfırını almayı tercih etmiyorum.

İkinci el demiş arkadaş Pro ve 915 hariç diğerleri bulunabilir fiyata bende şaşırdım bu iki modelin fiyatına.

Soruya gelecek olursa oyun içinse kablolu daha iyi bir tercih olur. Ne oynadığınız da önemli FPS oynuyorsanız Razer veya Corsair daha iyi bir tercih olur, çünkü Apex Pro fazla hızlı bir klavye hataya sebebiyet verebilir.
Daha hızlı olması işime gelir hataya sebep olacağını sanmam küçüklükten beri oyunlarla haşır neşir olduğumdan alışmakta sıkıntı çekmem. Apex pro ile logitech g915 arasında kaldım profosyenel oyuncların klavyelerine baktığımda genelde logitech g915 tercih ettiklerini gördüm apex pro kullanana denk gelmedim daha. Daha hızlıysa neden tercih etmiyorlar acaba

Son düzenleme:
Dediğim sebepten dolayı, 915 TKL kablosuz model her ne kadar kablosuzlara rağmen düşük gecikme sunsa da bir kablolu gibi değil. İllaki hız diyorsanız Apex Pro, arasındaki farkı pek anlamazsınız.

Geri
Yukarı