SteelSeries Arctis 1 için ses kartı lazım mı?

Zorro909

Hectopat
Merhaba.
BİM'e gelecek olan Arctis 1'i almayı düşünüyorum. Anakartım ASUS Prime B450M-K. Eğer bu kulaklığı alırsam sorunsuz kullanabilir miyim, fiziksel ses kartı olmadan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden sorun yaşayasınız ki, yoksa ses kartınız arızalı mı? Anakartınızda bir sorun yoksa kulaklıkta da sorun olmaz korkmayın.

Merhaba.
BİM'e gelecek olan Arctis 1'i almayı düşünüyorum. Anakartım ASUS Prime B450M-K. Eğer bu kulaklığı alırsam sorunsuz kullanabilir miyim, fiziksel ses kartı olmadan?

Yanlış bilmiyorsam 350₺'ye gelecek. Mobil odaklı üretilmiş bir kulaklık O, şahsen Artics serisinden en az 3'ü almanızı öneriyorum.

En fazla 350TL'ye önerdiğiniz kulaklık var mı PUBG gibi oyunlar için Vatan, MediaMarkt, Teknosa'dan alacağım sadece.

En fazla 350TL'ye önerdiğiniz kulaklık var mı PUBG gibi oyunlar için Vatan, MediaMarkt, Teknosa'dan alacağım sadece.

Eğer mikrofonunu önemsemiyorsanız Corsair HS35 veya Cloud Stinger Core. Fakat bütçeyi hafif arttırabiliyorsanız Rampage Drop Plus (Rampage alınır mı demeyin Rampage'nin en iyi kulaklığı bu, Bu sefer güzel bir kulaklığa marka basmışlar. Cloud II nin ensesinde bir kulaklık)

Yanlış bilmiyorsam 350₺'ye gelecek. Mobil odaklı üretilmiş bir kulaklık O, şahsen Artics serisinden en az 3'ü almanızı öneriyorum.

Dışarıda telefonla müzik dinlemek için, eve geldiğinde ise bilgisayar üzerinden film/dizi izlemek için uygun bir kulaklık mıdır? Bu fiyata daha iyisi var mı? Bütçem en fazla bu kadar.

Geri
Yukarı