SteelSeries Arctis 1 mikrofon çalışmıyor

Beyler kulaklığı alıp eve geldim. Tek jak girişi olarak taktım laptop bunu destekliyor. Sesi alabiliyorum ama mikrofonumdan ses gitmiyor ve laptopun mikrofonunu kullanıyor. Bunun çözümü var mı?

Tek jak girişi olduğundandır ben alamadım ama eğer iki jak girişi var ise dönüştürücü alın öyle çalışır.

Beyler kulaklığı alıp eve geldim. Tek jak girişi olarak taktım laptop bunu destekliyor. Sesi alabiliyorum ama mikrofonumdan ses gitmiyor ve laptopun mikrofonunu kullanıyor. Bunun çözümü var mı?

Kutunun içinden çıkan 2li jak girişini kulaklığının ucuna bağla. Ardından kırmızı olanı mikrofon kısmına, yeşili ise kulaklık ses kısmına bağla (jak girşinden bahsediyorum). Sorun düzelmezse bilgisayarınız ses bölmesine girin (sağ alt) ve kulaklığı seçin.

Selamlar öncelikle laptop tek jak girişi var o yüzden kaynaklanıyor sanırım kutunun içinden 2'li jak dönüştürücü çıkıyor zaten sadece jakı USB'ye çevirici almam gerekecek.

Bende de aynı problem var laptopa takıyorum aparatıyla birlikte kulaklık çalışıyor fakat mikrofon çalışmıyor her şeyi denedim neredeyse bir türlü yapamadım çözümü buldunuz mu?

Bende de aynı problem var laptopa takıyorum aparatıyla birlikte kulaklık çalışıyor fakat mikrofon çalışmıyor her şeyi denedim neredeyse bir türlü yapamadım çözümü buldunuz mu?
Normalde benim kulaklığımda telefon için sanırım 1 jak girişi var pc için ise dönüştürücü koymuşlar 2 jaka dönüştürüyor 2 tane dönüştürücü kullanmak zorunda kalıyorum mikrofonu kullanabilmek için çözüm ise 2 jack to 1 jack adaptor sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı