SteelSeries Arctis 1 mikrofondan ses gitmiyor

LifeOraa

Centipat
Kulaklığı yeni almıştım ve geldiginde mikrofonunu denemek istedim. Sesi dinlediğimde çok garipbi ses geliyordu (yoğun cizirti gibi) nasıl düzeltebilirim? Yanıt verip uğraşan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Anakart: BIOSTAR H410M-H S2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı yeni almıştım ve geldiginde mikrofonunu denemek istedim. Sesi dinlediğimde çok garipbi ses geliyordu (yoğun cizirti gibi) nasıl düzeltebilirim? Yanıt verip uğraşan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Anakart: BIOSTAR H410M-H S2.
SteelSeries Sonar kurdunuz mu? Bilgisayara bağlı başka mikrofon aygıtı varsa onu seçmiş olabilirsiniz.

Karşı tarafa sesiniz gitmiyor ise kulaklığın kablosunun olduğu kısımda mikrofon açıp kapatabileceğiniz bir buton var o buton kapalı olabilir kontrol eder misiniz

Konu başlığında ses gitmiyor yazıyor o yüzden yazdım.

Cızırtı olayını bilmiyorum ben direk tak çalıştır yapmıştım hiçbir şey kurmadan cızırtı falan yok gayet güzel çalışıyor.

ses gitmiyor degil hemde steelseriesin uygulamasindan sesi kaydedip dinledim çok yüksek seste cizirti geliyor

Hayır kapali degil.

Ses gitmiyor degil hem de SteelSeries'in uygulamasindan sesi kaydedip dinledim çok yüksek seste cizirti geliyor.

Kabloluysa aynı modeli kullanıyoruz. İlk aldığımda öyle bir sorun yoktu kasa da yeniydi. Fakat daha sonra kasamın fanlarında sorun çıktıktan sonra mikrofonumda cızırtılar belirdi. Eğer kasanızda fan titreşimi varsa ondan kaynaklanabileceğini düşünüyorum.

Kabloluysa aynı modeli kullanıyoruz. İlk aldığımda öyle bir sorun yoktu kasa da yeniydi. Fakat daha sonra kasamın fanlarında sorun çıktıktan sonra mikrofonumda cızırtılar belirdi. Eğer kasanızda fan titreşimi varsa ondan kaynaklanabileceğini düşünüyorum.
Aldigim kulaklık bozuktur diye düşünüp iade ettim tekrar aldigimda bir sorunla karşılaşmadim.

Geri
Yukarı