SteelSeries Arctis 1 Nova nasıl?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şarj edip kullanabilirsin illa kablolu kullanmak zorunda değilsin.

Hocam Bluetooth desteği var mı kablosuzun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam ben bunu Bluetooth ile IOS'da çalıştırabilir miyim?

Hocam benim mesajlar gelmiyor. Bunun Nova 1 versiyonunu istiyorum. Kablosuz kullanırsam Bluetooth ile mi kullanacağım yoksa USB ile mi?

Son düzenleme:
Hocam Bluetooth desteği var mı kablosuzun?

Hocam ben bunu Bluetooth ile IOS'da çalıştırabilir miyim?

Hocam benim mesajlar gelmiyor. Bunun Nova 1 versiyonunu istiyorum. Kablosuz kullanırsam Bluetooth ile mi kullanacağım yoksa USB ile mi?
1701684524377.png

Bluetooth desteği yok, çevirici ile iphone da kullanabilirsin sanırım hiç denemedim yada kullanmaya çalışmadım.
Farklı modellere yönelebilirsin telefonda da kullanmak istiyorsan.

Eki Görüntüle 2040948

Farklı modellere yönelebilirsin telefonda da kullanmak istiyorsan.
Hocam wireless olsun diyorsan ve telefonda kullanmak için bt olsun diyorsan arctis1 wireless a denk logitech g435 var aynı anda hem pc hem tel bağlayıp tek tuşla geçiş yapabiliyorsun. Technopatında youtubeda incelemesi mevcut.

Hocam wireless olsun diyorsan ve telefonda kullanmak için bt olsun diyorsan arctis1 wireless a denk logitech g435 var aynı anda hem pc hem tel bağlayıp tek tuşla geçiş yapabiliyorsun. Technopatında youtubeda incelemesi mevcut.
Ben şimdi steelseries'in hangi modelini almam lazım hem ios hem pc kullanmak için?

g435i araştırırken bi kaç sorun görmüştüm g435 x steelseries 1 w karşılaştırırsak fps oyunlarında gecikme vs hangisi bende karar veremedim.

g435i araştırırken bi kaç sorun görmüştüm g435 x steelseries 1 w karşılaştırırsak fps oyunlarında gecikme vs hangisi bende karar veremedim.
iphone'un type-c girişli değil eski lightning girişli iphonesa bu steelserieslerden alamazsın, bluetoothları yok. Sadece type-c ile bağlanabiliyor

Geri
Yukarı