Çözüldü SteelSeries Arctis 1 oyunda arkadaki sesler çok kısık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pigasor

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Arkadaşlar selamlar. Kulaklığımı alalı bir ayı geçiyor. Eskiden telefon kulaklığım ile ses kasardım ve gayet de memnundum şu anki kulaklığımdan da memnunum fakat arkadaki sesleri(arkamda örnek olarak nade patladı) onlar aşırı kısık geliyor. Sanki ses oranı %10 gibi. YouTube'daki Dolby Atmos ses testini açtım fakat herhangi bir arkadaki seslerde azalma olmadı. Demek ki bu oyunlardan kaynaklanıyor. Hem Valorant'ta hem de CS:GO'da aynı sorunu yaşıyorum. Ses sürücüsünü silip yeniden yükledim fakat hala aynı. Sorunumu çözecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler; iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorun ses sürücüsündeymiş. En sonunda sürücüyü kaldırdım fakat yenisini kurmadım. Sorun düzeldi.
Arkadaşlar selamlar. Kulaklığımı alalı bir ayı geçiyor. Eskiden telefon kulaklığım ile ses kasardım ve gayet de memnundum şu anki kulaklığımdan da memnunum fakat arkadaki sesleri(arkamda örnek olarak nade patladı) onlar aşırı kısık geliyor. Sanki ses oranı %10 gibi. YouTube'daki Dolby Atmos ses testini açtım fakat herhangi bir arkadaki seslerde azalma olmadı. Demek ki bu oyunlardan kaynaklanıyor. Hem Valorant'ta hem de CS:GO'da aynı sorunu yaşıyorum. Ses sürücüsünü silip yeniden yükledim fakat hala aynı. Sorunumu çözecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler; iyi sosyaller.
Oyun içi ses ayarlarınızı düzeltmeyi denediniz mi?

Ben de HyperX Cloud 2 kulaklık aldım. 1000 TL verdim. Ama 150 TLye aldığım kulaklıkla çok daha iyi ses kasıyordum. O kulaklık şu an 400 TL. Anlamadım...

Arkadaşlar sorun ses sürücüsündeymiş. En sonunda sürücüyü kaldırdım fakat yenisini kurmadım. Sorun düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı