SteelSeries Arctis 1 vs Rampage Drop Plus

Bütçe
380

Vexus

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar BİM marketine 13 Ocak'ta "SteelSeries Artics 1" geliyor 350TL'ye. Almak isterim fakat Arctis 1 ses kartı gerektiriyor. Sürücüleri 40mm. Fakat kalitesi ve sağlamlığı efsane. Öteki yanda da Rampage Drop Plus adlı çok güzel bir kulaklık var. Ses kartı var içinde. Mikrofonu çok güzel. 50mm sürücüleri var. SteelSeries Arctis 1'e göre daha güzel.
Yani burada Arctis 1 çok sağlam fakat diğer yönleri zayıf.
Rampage Drop Plus'ta ise hem çok sağlam değil de "sağlam" hem de diğer yönleri güzel.
Hangisini almalıyım?

O zaman bu kulaklığa bakabilirsin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman bu kulaklığa bakabilirsin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SteelSeries Artics 1'i kastetmiştim. Drop Plus'a lafım yok. He bir de Rampage pulsar 7.1 arkadaşım 3 yıldır kullanıyor neredeyse hiçbir şey olmamış tercih eder misiniz?

Önermem. Dediğim gibi Drop Plus al fakat mikrofonunu kolayca bozanlar olmuş.

Arctic 1 Wireless kullanıyorum aşırı memnunum. Kulaklığım bozulsa yine bu kulaklığı alırım.

Önermem. Dediğim gibi drop Plus al fakat mikrofonunu kolayca bozanlar olmuş.

Alacağımda şu an içimde bir kuşku oluştu. Hani 280TL'lik kulaklık drop Plus'tan daha iyi gibi gözüküyor. Yani daha iyi değil fakat 100TL farka göre daha iyi. Çok başım ağrıdı 3 gündür kulaklık inceliyorum. Rampage pulsarımı alsam drop plusmu hâlâ kafam karışık.

Yeni konular

Geri
Yukarı