SteelSeries Artics 1 vs Rampage Drop Plus

Merdet

Centipat
Merhaba arkadaşlar,

Sorum başlıktaki gibi. 13 Ocak'ta BİM'e SteelSeries Artics 1 gelecek ve 349 TL stereo bir kulaklık ama aynı 387 TL olan Rampage Drop Plus 7.1 bir ve mikrofon olarak da daha kaliteli bir kulaklık ama işte markası Rampage diğerininkisi ise SteelSeries.

Bende Logitech G230 stereo kulaklık var. Sonraki kulaklığım 7.1 olmasını tercih ederim ama yaptığım araştırmada kaliteli bir stereo kötü bir 7.1'den daha iyi diye bir yazı görmüştüm bir forumda. Karar veremedim açıkcası .

(Kulaklıkları deneyimlemiş kişiler neden alınmalı neden alınmamalı tarzında açıklamada bulunursa sevinirim)

BİM'den almamak için bir sebep yok. Rahatça alabilirsiniz.
G230'dan Arctis 1'e geçmeye değmez. Ya Drop Plus'a geçin, ya da hiç geçmeyin. Hem Drop Plus'a geçmenize bile değer mi orası da tartışılır.

Arctis 1 de Drop Plus da harika kulaklıklar ancak ses kalitesi üstünlüğü sebebiyle Drop Plus tercih edilmeli.
@MisakiTaro @Ali Pınar
Ben de indirim konusunun altında sormuştum, hatta kendi konunuzu açın diye ban bile yedim 😆G230 ile Arctis 1 arasında geçmeye değilecek kadar fark olduğunu sanmmıyorum, illa değiştireceğim derseniz Drop Plus'a bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı