SteelSeries Arctis 1 Wireless alınır mı?

Bütçe
4000

cemdeniz7

Centipat
Daha fazla  
MediaMarkt'da 4000₺ hediye çekim var. Bir oyuncu kulaklığı satın almak istiyorum, tercihen kablosuz olsun. Razer almak istemiyorum çünkü kalitesi gerçekten çok dandik. Güncel olarak kullandığım kulaklık ve bir önceki kulaklığım Razer Barracuda X serisiydi ve 2-3 ay geçmeden kendi kendine çatlaklar oluşmaya başladı kulaklıkta. Bu sorun benimle ilgili değil çünkü 2 arkadaşım daha bu kulaklıktan aldı ve onlarda da aynı şekilde çatlamalar oluştu. Bu yüzden, kablosuz ve Razer olmaması göz önünde bulundurularak, MediaMarkt'dan SteelSeries Arctis 1 Wireless kulaklığını buldum. Satın alınır mı?

Arctis kullanıyorum benim kullandığımı 4 yıl önce 1K civarına almıştım yazılım desteği bitti gibi bir şey oldu kullanabiliyorum tabii ki ama yazılımdan kontrol edebileceğim bir şey kalmadı yerinde olsam diğer markaları da göz ardı etmezdim güzel markalar var.
HyperX
Logitech
Corsair
SteelSeries
Razer.

Kablolu kullanacaksanız nova 3 önerimdir. Yok illa kablosuz olsun diyorsanız nova 4 bakın.

Nova 4p veya 4x bilgisayarda çalışır. P olan PlayStation destekli, X olan Xbox.

MediaMarkt'da 4000₺ hediye çekim var. Bir oyuncu kulaklığı satın almak istiyorum, tercihen kablosuz olsun. Razer almak istemiyorum çünkü kalitesi gerçekten çok dandik. Güncel olarak kullandığım kulaklık ve bir önceki kulaklığım Razer Barracuda X serisiydi ve 2-3 ay geçmeden kendi kendine çatlaklar oluşmaya başladı kulaklıkta. Bu sorun benimle ilgili değil çünkü 2 arkadaşım daha bu kulaklıktan aldı ve onlarda da aynı şekilde çatlamalar oluştu. Bu yüzden, kablosuz ve Razer olmaması göz önünde bulundurularak, MediaMarkt'dan SteelSeries Arctis 1 Wireless kulaklığını buldum. Satın alınır mı?

Hediye çekine ek ücret yapabilirsen Logitech Pro X işini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı