Steelseries Arctis 1 Wireless alınır mı?

virtualman

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bana pc de fps oyunlarında çok rahat ses kasmamı sağlayacak bir kulaklık önerebilir misin peki?
Elimde kz zse dual driver kulaklık var bu arada.

Bana pc de fps oyunlarında çok rahat ses kasmamı sağlayacak bir kulaklık önerebilir misin peki?
Elimde kz zse dual driver kulaklık var bu arada.
Etiketlediğin kulaklığın fiyatı bandında bir şey önermeyi istersen buna bakabilirsin.

Araştırdım bir iki model önerenler daha var. HyperX Cloud 2 de öneriyorlar MH751 ve MH752 önerenler de var.

HyperX ve Steelseries'in klavye, mouse, kulaklık vs. olmak üzere bir çok ürününü deneyimleme fırsatı elde ettim. Şimdiye kadar iki markanın da hiç bir ürünü beni hüsrana uğratmadı. İki marka arasından birini yönelmenize tercih ederim. Genelde oyun kulaklıkları için tercih edilen markalarda bunlar zaten. Diğer markaları deneyimleme fırsatım olmadığı için onlar hakkında yorum yapamayacağım.

HyperX ve Steelseries'in klavye, mouse, kulaklık vs. olmak üzere bir çok ürününü deneyimleme fırsatı elde ettim. Şimdiye kadar iki markanın da hiç bir ürünü beni hüsrana uğratmadı. İki marka arasından birini yönelmenize tercih ederim. Genelde oyun kulaklıkları için tercih edilen markalarda bunlar zaten. Diğer markaları deneyimleme fırsatım olmadığı için onlar hakkında yorum yapamayacağım.

Teşekkür ederim MH571 veya MH572 bu iki modelden birini alabilirim o halde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı