SteelSeries Arctis 1 Wireless vs ASUS ROG STRIX GO 2.4

Ekran görüntüsü 2024-01-11 025455.png

Tabi, Fps de bu şekilde kullanıyorum, kulaklığı yeni güncelledim ve bir boğukluk bendede oldu

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Çok iyi bir kulaklık değil fakat en iyi verimde kullanmak istiyorum, önericeğiniz bir şey var mı? uzun süreli deneyiminize göre.
Rica ederim, malesef ekstra bir öneri aklıma gelmedi ancak şu sesin boğukluğu sinir etti güncellemeyi tam oyun sırasında yaptım sesin boğukluğunu hemen anladım hayırdır inşallah normalde bu ayarla çok net duduyordum sesleri şuan banada farklı geldi sesler

Rica ederim, malesef ekstra bir öneri aklıma gelmedi ancak şu sesin boğukluğu sinir etti güncellemeyi tam oyun sırasında yaptım sesin boğukluğunu hemen anladım hayırdır inşallah normalde bu ayarla çok net duduyordum sesleri şuan banada farklı geldi sesler
Ben sadece, R6S'de rahatsız oluyorum. Onun haricinde diğer oyunlarda rahatsız etmiyor. Çok şaşırtıcı şekilde Sanal 7.1 müzik dinlerken sesi daha net kılıyor. Normalde giriş seviye ekipmanlarda rahatsız edici olur. Müzik için güzel bir ayar yaptım fakat oyun oynarken tercih edilebilir değil. Yabancı forumlarda araştırdım fakat kimse bir şey yazmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı