Bütçe
1300

ertugrulozderya

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben ortalama 1.000-1.300₺ civarinda Wireless oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum 3 kulaklık arasında kaldım.
1)ROG STRIX Fusion Wireless.
2)ROG STRIX GO 2.4.
3)SteelSeries Arctis 1 Wireless kulaklık.

Bu kulaklıkları kullanan veya tavsiyesi olan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Void Wireless öneririm.
Bazı insanlar cızırtı problemi yaşadı diye hatırlıyorum forumda ama güzel kulaklık.

Bazı insanlar cızırtı problemi yaşadı diye hatırlıyorum forumda ama güzel kulaklık.
Void Wireless öneririm.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için ama bana biraz fazla belirgin bir oyuncu kulaklığı ben biraz daha az göze batan normal bir kulaklık tarzı düşünüyorum yeri geldiğinde ofiste kullanmak istiyorum fazla sırıtır void elite kulaklık

Teşekkür ederim tavsiyeniz için ama bana biraz fazla belirgin bir oyuncu kulaklığı ben biraz daha az göze batan normal bir kulaklık tarzı düşünüyorum yeri geldiğinde ofiste kullanmak istiyorum fazla sırıtır void elite kulaklık
Kablosuzlarla pek aram yok ama ilk attığın Strix model benim gözüme çarptı gayette ergonomik ve kullanışlı gözüküyor ama 7.1 olup olmadığını bilmiyorum.

Arkadaşlar merhaba, ben ortalama 1.000-1.300₺ civarinda Wireless oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum 3 kulaklık arasında kaldım.
1)ROG STRIX Fusion Wireless.
2)ROG STRIX GO 2.4.
3)SteelSeries Arctis 1 Wireless kulaklık.

Bu kulaklıkları kullanan veya tavsiyesi olan var mı acaba?

Hangisine karar verdiniz en son?

Arkadaşlar Merhaba Asus Rog 2.4 aldım bilginiz olsun cihaz herşeyiyle mükemmel bence.
Gerek malzeme kalitesi olsun gerekse kullanım kolaylığı olsun kulaklığın en güzel yanı type c oluşu böylelikle istediğim zaman telefona veya tablete takım takılıyorum, wireless modda hiç gecikme yok, mikrofon çok güzel gerçekten hem kulaklıkta hemde harici takılabilen mikrofonu var ve gayet başarılı tavsiye ederim bence geleceğe dönük çok güzel bir ürün ve kulaklık kılıfı ve bütün aksesuarlarıyla geliyor. Yukarıda bahsettiğim gibi daha almadan önce terletme durumundan korkuyordum yine tabiki deri olduğu için terletmesi var ancak benim konforumu çok bozmadı kötü kulak ağrıtan kulaklık olmaktansa terletsin daha iyi :D Fusion wirelessin mikrofonu kötüymüş buna göre bilginiz olsun. Seçiminiz Rog 2.4 olsun İyi günler dilerim
Hangisine karar verdiniz en son?

Geri
Yukarı