SteelSeries Arctis 3 2019 alınır mı?

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
SteelSeries Arctis 3 2019 nasıl bir kulaklıkdır? Amacım oyun ve müzik kullanan var mı, varsa söyleyebilirler mi iyi kötü yanlarını.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Arctis 3 2019 nasıl bir kulaklıkdır? Amacım oyun ve müzik kullanan var mı, varsa söyleyebilirler mi iyi kötü yanlarını.
Ürünü kullanıyorum memnunum, mikrofonu da güzel müzikte baslar fazla abartılı değil ama bassları iş görür. Maksimum ses seviyesi fazla yani yükses sesli müzik için güzel, ses kaydı yaptığımda sesin güzel geliyor, kulaklık beş saatte dursa kulakta terleme yapmıyor ben çok memnunum

Aldınmı bilmem ama ben aldım bir yandan korkuyordum bir yandanda istiyordum herkes başa denen şey yok 7+1 Çöp diyenler , onlar kullanmadan yorumlayan tipler öncellikle 7+1 başarıl8 kimsenin duymadığı seslerı duyuyorum. Hatta ses kasarak takım bile taşıyorum 😂. Bass a gelecek olursak 1 bass lar kötü değil ama fazlada bişe bekleme çünkü bunu frima bile diyor başlar ve tizler dengeli ve ben bunu gayet iyi buldum dengeli olmalarına rağmen oyuncu kulaklığı olmasına rağmen beni pişman etmedi ama bazı müziklerde başı iyi veremiyo ama genellikle ben bass ları yukarda saydıklarımız göre iyi buldum kısacası zerre kadar pişman değilim atıp tutanlarda inanmayın

Aldınmı bilmem ama ben aldım bir yandan korkuyordum bir yandanda istiyordum herkes başa denen şey yok 7+1 Çöp diyenler , onlar kullanmadan yorumlayan tipler öncellikle 7+1 başarıl8 kimsenin duymadığı seslerı duyuyorum. Hatta ses kasarak takım bile taşıyorum 😂. Bass a gelecek olursak 1 bass lar kötü değil ama fazlada bişe bekleme çünkü bunu frima bile diyor başlar ve tizler dengeli ve ben bunu gayet iyi buldum dengeli olmalarına rağmen oyuncu kulaklığı olmasına rağmen beni pişman etmedi ama bazı müziklerde başı iyi veremiyo ama genellikle ben bass ları yukarda saydıklarımız göre iyi buldum kısacası zerre kadar pişman değilim atıp tutanlarda inanmayın
yok malesef alamadım fiyatı 700 tlye kadar çıkmıştı ve bütçemi çok aşıyordu corsair hs35 aldım ve memnunum :)

Ses kalitesi mikrofon ve rahatlık açısından deneyimlerinizi aktarabilir misiniz HS35'in rica etsem
Mikrofonu kullanmıyorum taktığımda kulaklıkta dip ses oluyor ama içinde gelen aparatı takmayıp direk kasanın jack girişine taktığımda dip ses kalkıyor ama mikrofon çok kötü değildi onun dışında rahatlığı gayet iyi kulak pedleri yumuşak ve kulağınızı içine alıyor ama bana ilk geldiğinde kafama taktığımda kulaklık küçük gelmişti kafama ve sıkıyordu kafamı ama kullana kullana 3 4 gün sonra gevşedi ve gayet iyi oldu tavsiye ederim. Ses kalitesi de güzel,basları çok kötü değil orta seviye ama tabikide müzik konusunda çok birşey beklemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı