SteelSeries Arctis 3 2019 Edition alınır mı?

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar herkese, Arctis 3 2019 Edition şu an Hepsiburada'da indirimde 460 TL. Almayı düşünüyorum sizce alternatif daha iyi bir kulaklık var mıdır bu bütçeye yoksa bunu alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ses kartınız iyi ise Hyperx Cloud Silver alınabilir ama ses kartım iyi değil bana ses kartlı bir şey lazım derseniz Corsair HS60 almak daha garanti olur.

Bence ses kartınız iyi ise Hyperx Cloud Silver alınabilir ama ses kartım iyi değil bana ses kartlı bir şey lazım derseniz Corsair HS60 almak daha garanti olur.

Ses kartım yok. Yani sonradan takılan bi aparat ise hayır yok. Bu tarz kulaklıklar kafamı ağrıtmaya başladı üst kısmı lastikli olsun, kafam lastiğe değsin istiyorum aslında.

Arctis 3 2016 kullandım ve şuan da Arctis 5 2016 kullanıyorum. Rahatlığına alışırsanız başka kulaklık kullanamazsınız. Kafamda yok gibi sanki kuş var. Onun dışında bulabilirseniz 2019 değil 2016 versiyonunu alın çünkü sesleri biraz az olduğu için 2019 versiyonunun içinden de kod çıkmıyor ve Steelseries Engine programını kullanamıyorsunuz yani virtual 7.1 ve kendi EQ ayarlarınızı yapamıyorsunuz. Aynı fiyat ise kesinlikle 2019 değil eski versiyonunu alın.

Programı vs. olmuyor 2019 versiyonda. 7.1 özelliği windows üzerinden mesela. Ben de önce Arctis 3 düşünüyordum ve sonrasında bütçeyi arttırıp Arctis 5 aldım. Pişman değilim. Yaklaşık 5-6 ay önce indirimdeyken Trendyol'dan 500 liraya almıştım. Trendyol'a bir bak istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı