SteelSeries Arctis 3 2019 Editon mikrofon dip sesini önleme

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Bugün gelen Arctis 3 kulaklığım ile Discord'da mikrofonumun konuştuktan sonra yaptığı kısa sürelide olsa kulağı rahatsız eden dip sesi Discord'un Ses ve görüntü ayarlarındaki "yankı engelleme" ayarını kapattığımda sorunu çözüldüğünü fark ettim.
Tabi tek başına tüm sesi kesmeyebilir.

Daha iyi sonuçlar için Ses Denetim Masasından Mikrofon özelliklerine girip, ses düzeyini azaltarak daha iyi hale getirebilirsiniz. Tabi bunu da abartmamak gerek. Unutmayın ayarı düşürdükçe mikrofonun aldığı seste azalıyor.

Mikrofonum şu an tertemiz ses alıyor. Windows'un ses kaydedicisinden kaydedip dinlediğim seste stüdyo kalitesinde demek yanlış olmaz sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartın yoksa maalesef dostum. 2019 versiyonun da sanırım kronik bu sorun. 2018 çok daha iyiydi. İki üç arkadaşım da aynı kulaklığı kullanıyor ve hepsinin fazla bi şekilde dip sesi mevcut. Ses denetim ayarları da kulaklık sesini bozuyor yine de çözüm olabilir. Uygun fiyatlı bir ses kartı alıp kulaklığı daha iyi hale getirebilrisin. Bu arada voicemetter falan kurup bir dene. Biz düzeltememiştik.

Ses kartın yoksa maalesef dostum. 2019 versiyonun da sanırım kronik bu sorun. 2018 çok daha iyiydi. İki üç arkadaşım da aynı kulaklığı kullanıyor ve hepsinin fazla bi şekilde dip sesi mevcut. Ses denetim ayarları da kulaklık sesini bozuyor yine de çözüm olabilir. Uygun fiyatlı bir ses kartı alıp kulaklığı daha iyi hale getirebilrisin. Bu arada voicemetter falan kurup bir dene. Biz düzeltememiştik.
😂😂Ben zaten olayın çözümünü söylemiştim. 🤣😅

Yeni konular

Geri
Yukarı