SteelSeries Arctis 3 7.1 Sorunu

Realtek sürücülerini tamamen kaldırın. Ben sorunu en son bu şekilde çözebildim. Nadiren program devre dışı kalıyor. Bu sorun kulaklığın USB yerine Jak girişi kullanması ile alakalıdır.

Bende de realtek kaldırınca ses çok az geldi.
Kulaklık rahat hoş güzel ama şu sorunu halen çözemediler. :)
PUBG kasması donması gibi konulara ek olarak SS artics 3 düşük ses konu rekoru kıracak sanırım. :)

Realtek sürücülerini kaldırınca High Defination Audio kullanıma giriyor. Program devre dışı kaldığında kulaklığın ses seviyesi ciddi ölçüde düşüyor. O Yüzden realtek kaldırılıp programın aktif olması daha mantıklı bir seçim olur.

Realtek sürücülerini kaldırınca High Defination Audio kullanıma giriyor. Program devre dışı kaldığında kulaklığın ses seviyesi ciddi ölçüde düşüyor. O Yüzden realtek kaldırılıp programın aktif olması daha mantıklı bir seçim olur.
Bende realtek kaldırmıstım ses kısıklığı yaşadım fakat programda eko bass boost vs denemedim. Realtek yüklemiştim tekrardan kaldırınca bu program rahatlıkla kullanabilecek miyim ? Ses kısıklığı sıkıntı çıkarır mı kulaklık açısından ve o kısıklığı program ile düzeltme şansımız var mı ?
Hocam artı olarak aygıt yöneticisinden seslere geldiğimde nvidia nın sesinde aktif onu devre dışı bıraksam düzelirmi onun etkisi olabilir mi?

Son düzenleme:
Bende Realtek yüklü ve sorunsuz kullanıyorum kulaklığı. Aynı sorun bendede olmuştu realteki tamamen kaldırıp en güncelini bulup manuel olarak yükledim ve sorun düzeldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı