Steelseries Arctis 3 Alınır mı?

Ben aktif olarak kullanıyorum.SS3 Engine üzerinden istediğin gibi ince ayarda çekebiliyosun.Ama bazı sorunları var,Realtek'le çakışması ama forum üzerinde çözümü var.Ben oyun performansından memnun kaldım ancak,müzik performansı bence kötü.Bende son seste bazı müziklerde cızırdama oluyo.Eğer 2019 Edition'sa kutudan kod çıkmıyo SS3 Engine kullanamıyosun.7.1 Windows üzerinden açıp kapatıyosun bilgin olsun.

Koda gerek yok ki? Yoksa sadece Arctis 3 için mi gerekli?

Beni Steelseries'ten soğutan ekipmanımdır kendisi. Bir daha SS almamaya yemin ettim. Her ne kadar şimdiye kadar kullandığım en rahat kulaklık olsa da... Steelseries Engine denilen fiyasko program bilgisayar donanımımın ve ekipmanımın tamamını değiştirdiğimde bile oyunlarda mouse input lag'a sebep oldu. Attım kenara, aldım yerine G933 hayatımı yaşıyorum.

Son düzenleme:
Konu dışı fakat, gördüğüm kadarıyla Steelseries Rival 110 kullanıyorsunuz. Gözlemlerinizi aktarır mısınız?
Hayatımda kullandığım en iyi mouse. Tabi ben fiyat performans takılırım öyle 350 400 liralık mouse almadım henüz. Bu fiyatta iyi diyebilirim. Mouse pad'inde iyiyse yağ gibi kayıyor. Ele iyi oturuyor.

Arctis 3'ün 2019 Edition sürümü hariç.Önceki Arctis 3 modellerinde kutudan Product Code çıkıyo.SteelSeries'e üye olup kodu giriyosunuz ve öyle İnce ayarları yapıyosunuz.2019 Sürümün'de bu kod çıkmıyo Windows üzerinden sadece 7.1'i açıp kapatıyosunuz.

@PODOLOG Sesi biraz kısık diyorsanız Steelseries Engine'i aktif edememişsinizdir, çünkü ses seviyesi yüksek bence.

Katılıyorum. Engine'i açtıktan sonra ses aşırı yükseldi. Kısarak kullanıyorum artık.

Bu arada müzik için; 7.1: off, presets: performance ve dynamic range: off yapınca çok güzel ses geliyor. Oyun için de 7.1: on, Surround profile: game, stereo: default, bass ve dialogue enhancement: off, equalizer hepsi 0, presets: custom ve dynamic range: off.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı