SteelSeries Arctis 3 Kablosu Nereden Alınır?

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

SteelSeries Arctis 3 kulaklığım mikrofondan durduk yere cızırtı vermeye başladı, önce bozulduğunu düşündüm sonrasında kablodan dolayı sıkıntı yapabileceğini düşündüm. Kablom bayağı bükülmüş, kulaklıkta ses verme konusunda bir sıkıntı yok fakat mikrofondan cızırtı veriyor 2-3 dk ara ile. Bu yüzden kabloyu değiştirip denemek istiyorum.

Bükülen kablonun fotoğrafı şu şekilde;
kablo.jpg

Bu kabloyu nereden temin edebilirim? İnternetten baktığımda bu kabloyu tekli olarak göremedim, bilgisayara bağlamak için kullanılan kabloyla birlikte satıldığını gördüm. Sadece bu kabloyu temin etmem mümkün müdür?

Hocam kulaklıktan almayı düşünüyorum. Merak ediyorum alalı ne kadar oldu sizin?
Hocam hemen hemen 1 yıl oldu, yeni modeli değil de eski modelini kullanıyorum ben sanırım 2017 olarak geçiyor o model. Öncelikle şunu söyleyeyim, 7.1 ayarı açmak ve Equalizer ayarı yapmak için yazılımını yüklemek gerekiyor. Yazılımı Realtek ile çakıştığı için gerçekten lanet ettim zar zor kurdum, format atsam büyük ihtimalle tekrar kuramayacağım. Onun dışında oyun için kulaklık gerçekten güzel, terletme, kulak ağrıtması gibi sorunlar yaşamıyorum. (Günde 15 saat boyunca kulaklık kafamda kaldığı da oldu ve bu tür sorunlarla karşılaşmadım.) Müzik için bu kulaklığı önermem sesi müzik için çok güzel değil fakat oyun için tüm samimiyetimle önerebilirim. Mikrofon konusuna da değineyim, mikrofonu gerçekten güzel arka plandaki sesleri engelliyor vs vs. Detaylı olarak Youtube'da bakabilirsin. Sanırım Arctis 3'ün yeni versiyonunda Realtek ile çakışmaması için yazılım desteğini kaldırmışlar. (Emin değilim bu cümlede, kesin bir şey demek istemiyorum araştır hocam.)

Hocam peki bir soru daha sormak istiyorum, 2019 modelinde biliyorsundur ses kartı yok, jak girişli bir kulaklık, USB değil. Windows sonic'ten açılıyor 7.1 özelliği. Yani bu onu stereo bir kulaklık yapmaz mı? Yani demek istediğim herhangi bir stereo kulaklığı da windows sonic'ten açarak 7.1 yapabiliriz. HyperX Cloud Silver ve Arctis 3 arasında gidip geliyorum.

Hocam peki bir soru daha sormak istiyorum, 2019 modelinde biliyorsundur ses kartı yok, jak girişli bir kulaklık, USB değil. Windows sonic'ten açılıyor 7.1 özelliği. Yani bu onu stereo bir kulaklık yapmaz mı? Yani demek istediğim herhangi bir stereo kulaklığı da windows sonic'ten açarak 7.1 yapabiliriz. HyperX Cloud Silver ve Arctis 3 arasında gidip geliyorum.
Hocam o konu hakkında pek bilgim yok maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı