SteelSeries Arctis 3 kulaklığı nasıl garantiye gönderebilirim?

Canon

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığım SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) ve kulaklığımın sağ sürücüsü sabah kalktığımda birden bir çalışmamaya başladı. Ben bunu nasıl garantiye gönderebilirim?

Kulaklığım SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) ve kulaklığımın sağ sürücüsü sabah kalktığımda birden bir çalışmamaya başladı. Ben bunu nasıl garantiye gönderebilirim?

Merhaba,
Konuyu hortlatıcam ama benim de sağdan ses bir anda kesildi siz bir çözüm bulabildiniz mi?

Merhaba,
Konuyu hortlatıcam ama benim de sağdan ses bir anda kesildi siz bir çözüm bulabildiniz mi?
Bu markayı niye bu kadar övüyorlar anlamadım. Kablosu plastik üflesen yırtlıyor falan filan. Sağdan gelmemesinin sebebi ya kablodandır yada kablodan başka türlü kulaklık dayanıklı.

Bu markayı niye bu kadar övüyorlar anlamadım. Kablosu plastik üflesen yırtlıyor falan falan. Sağdan gelmemesinin sebebi ya kablodandır ya da kablodan başka türlü kulaklık dayanıklı.

Merhaba,
Kulaklığı garantiye yolladım. Birebir değişim yaptılar. Sanırım üretim hatasıydı.

Hangi adrese gönderdiniz? Kargoyu siz mi ödediniz biraz aydınlatabilir misiniz rica etsem? Hiç bir bilgi bulamadım internette.
Hepsiburada.com dan satın almıştım. Orda ki satıcı ile iletişime geçip satıcıya kargo ile gönderdim. Onlar kalan işlemleri hallettiler. Ben satın aldığım Nethouse firması ile muhatap oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı