Steelseries Arctis 3 mü HyperX Cloud Silver Stereo mu?

cerberus123

Kilopat
Yer
Ankara/Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir kulaklık alacağım ve aklımda 2 kulaklık var, öncelikle HyperX Cloud Stereo modelinin Cloud 2'den tek farkı 7.1 özelliğinin olmaması mı? Zira ben 7.1 özelliğini pek sevmediğim için kullanmayacağım. Stereo performansı, mikrofon kalitesi vs. hepsi Cloud 2 ile aynı mıdır?

Arctis 3 alırsam yine stereo olarak kullanacağım, Adeksstrore'da garaj ürünü satışı var ve şu an fiyatı 330 TL, garaj ürünü alınır mı yoksa 50-60 TL daha verip normal sıfır ürün mü almalıyım?

SteelSeries Arctis 3 Oyuncu Kulaklığı 7.1 - Kırmızı - Garaj Ürünü 419,00 TL Fiyatla Adeks Store'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries 3 kullanıyorum 10 gün oldu alalı. Diğer marka hakkında bilgim yok ama kullanıcısı olarak ss hakkında şunları söyleyebilirim. Sürücü ile realtek arasında sıkıntı yaşanılabiliyor ve sesi dengeli bir şekilde ayarlamak bir günümü almıştı. Onun haricinde çok yüksek bir ses bekleme ama kalite olarak çok doygun ve tok bir sesi var kendi arayüzünden bass boss açıp kapayabiliyorsun. Ayriyeten equ- vb. özellikleri arayüzden ayarlayıp profil oluşturabiliyorsun, müzik oyun vb. gibi sonrasında tek tıkla onu aktif edip kullanabiliyorsun. Fiyatını hakeder mi bilemem ben 350 liraya almıştım 419a bişey diyemedim şuan. Estetik ve görüntüsü gayet şık kafa bandı da rahatsız etmiyor ve uzun kullanımlarda sıkıntı çıkarmıyor. Diğer marka hakkında bir bilgim yok :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı