SteelSeries Arctis 3 PUBG düşük ses sorunu

TBlues

Kilopat
Daha fazla  
Arctis 3 kulaklığa sahibim. PUBG'de ayak seslerini duymakta çok zorlanıyorum. Sesler çok düşük ama diğer oyunlarda rahatlıkla ses kasabiliyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok basit bir kullanımı var indirip kuruyorsunuz ses çıkışını yükseltmek için seçenekler var zaten. Sonra ses sürücüsünü voicemeeter olarak ayarladığınız zaman sesler yükselicektir. :) Youtube'de de kullanım videoları var.
Teşekkürler anlatımınız için eve gittiğimde deneyeceğim. Sonuçları yazarım.

drc açık oluncas ne oluyor bende en fullde ve çok kötü ses veriyor bende kapatıyımmı
kesinlikle kapat kardeşim hala açık kullanıyorsan eğer bass ve tiz sesleri birbiriyle aynı yapmaya çalışan bi özellik o. bu arada artic 5te ilk aldığımda gelen sesi şuan ben alamadığımı düşünüyorum. Sizde de böyle bi durum varmı ticket falanda açtım ekolayzır ayarı yapın dediler sadece. kulaklıkta bi sorun olduğunu düşünüyorum bende garantiye yollamayıda düşünüyorum.

DRC yüksek sesleri azaltır düşük sesleride yükseltir, atıyorum uzakta biri ateş ediyor bu sesi size yüksek verir siz yakındaymış gibi sanarsınız, orta mesafedeki ayak sesini yüksek verir siz yanınızda sanarsınız vs vs... Konuya döncek olursak ss engine ile realtek uygulamaları çakıştığı için ses az geliyor, 2019 versiyonunda arctis 3 ün ss engine dan kullanamıyorsunuz çünkü kulaklığın kendi ses kartı yok. tavsiyem realtek ve ss engine ı kaldırıp ekolayzır apo programını kullanın, hem ekolayzır ayarı yapabilirsiniz hem de ses düşük olursa o programda ses boost ta mevcut, bunların hiç biriyle uğraşmamak isterseniz kendi ses kartı olan arctis 5 e geçin rahat edin herşeyi ss engine dan kontrol edin :) ben sinirimden hızımı alamayıp arctis proya geçiş yaptım :p

Geri
Yukarı