SteelSeries Arctis 3 ses ayarları nasıl yapılır?

mondrane

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, SteelSeries Arctis 3 2019 versiyonunun ses ayarları SteelSeries'in yazılımı üzerinden yapılmıyormuş. PUBG oynarken ateş edildiğinde ses kısılıyor. Gürültü engelleme gibi bir ayar yüzünden olabileceğini düşünmüştüm fakat kulaklığın ses ayarlarını yapamıyorum. Bunun ses ayarını nasıl yapacağım?

Selamlar, SteelSeries Arctis 3 2019 versiyonunun ses ayarları SteelSeries'in yazılımı üzerinden yapılmıyormuş. PUBG oynarken ateş edildiğinde ses kısılıyor. Gürültü engelleme gibi bir ayar yüzünden olabileceğini düşünmüştüm fakat kulaklığın ses ayarlarını yapamıyorum. Bunun ses ayarını nasıl yapacağım?
Cozdunuz mu?

Ben aldım pişman oldum. Daha önce kullandığım kulaklıktan sonra sesi az geliyordu. 7.1 özelliği çalışmıyor Windows Sonic aktif etmeme rağmen sesi eskisine göre az geliyor dedim ama sesi hep azdı iade aldılar.

Geri
Yukarı