Steelseries Arctis 3 ses kasamama sorunu

Roxyfeed

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Genellikle PUBG ve CS:GO oynuyorum. Technopat videoları ve sizin önerileriniz sayesinde bir sistem toplamıştım. Ve kulaklık olarak siberia 100 almıştım ve gayet memnundum ama 2 gün önce kulaklığım kırıldı ve fazla araştırmadan arladaş önerisiyle Steelseries Arctis 3 aldım. Ama hiç memnun değilim. Siberia 100 de ses kasarken hiç sorun yaşamıyordum ama Arctis 3’de 10 metre arkamda koşan adamı zor duyuyorum. Yakınımdaki sesin ne yönden geldiğini çözene kadar elim ayağım terliyor. Kulaklığımda mı sorun var acaba? Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede var müzik sesi fena değil ama oyuna girdimmi notmal sesinde hiç biley duymuyorum performans a alınca biraz geliyor ses ekolayzır daki ayarların tiz sesi yükseltince birazdaha artıyor ama kalite diye bişey kalmıyor seste.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı