SteelSeries Arctis 3 VS HyperX Cloud 2

ArdaY.

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bütçem 500 TL güzel, kaliteli, oyun oynamalık bir kulaklık istiyorum ve benim için rahat olması önemli. Sizce 550 TL verip HyperX Cloud 2 mi almalıyım yoksa 400 TL verip SteelSeries Arctis 3 mü almalıyım?

Bütçen yetiyorsa tabii ki HyperX Cloud 2 tercih et. :) Bu arada SteelSeries Arctis 3'ün 2019 edition olan modelini mi kastediyorsun ?

2019 modeliyle arasında ne fark var eski modelin 50 lira kısmaya gerek yok bence
Aralarında öyle çok bi fark yok. Tek önemli fark Steelseries Arctis 3 (2019) artık yazılım desteklemiyor. Yazılım desteklememesi aslında kötü bir şey değil. Araştırırsanız önceki modelde bir çok sorun çıkardı bu yazılım. Adamlarda kökten kaldırdılar. :D

Aralarında öyle çok bi fark yok. Tek önemli fark Steelseries Arctis 3 (2019) artık yazılım desteklemiyor. Yazılım desteklememesi aslında kötü bir şey değil. Araştırırsanız önceki modelde bir çok sorun çıkardı bu yazılım. Adamlarda kökten kaldırdılar. :D
Nasıl bir yazılım anlayamadım yani sizce 2019 almaya değermi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı